VP_Sus_swan_1920x550.jpg

Przyjazne dla środowiska mopy i ściereczki — Nordic Swan Ecolabel

Wiodąca etykieta dla wiodących produktów z mikrofibry

sustainable-product-lifecycle.jpg

Certyfikat ekologiczny Nordic Swan Ecolabel został ustanowiony w celu zmniejszenia wpływu produkcji i konsumpcji towarów na środowisko oraz ułatwienia klientom i profesjonalnym nabywcom wyboru towarów i usług najlepszych z punktu widzenia ochrony środowiska.

Produkty Nordic Swan Ecolabel do utrzymania czystości na bazie mikrowłókien są jednymi z najlepszych w swojej klasie pod względem profilu środowiskowego. Uwzględniono cały cykl żywotności eksploatacyjnej produktu, w tym dobór materiałów, procesy produkcyjne, opakowania, jakość produktu i jego wydajność. Nagrodzone produkty z mikrofibry są szczegółowo testowane pod kątem ich funkcjonalności, tj. usuwania brudu i kurzu, usuwania mikroorganizmów, chłonności, nierysowania oraz zmian wymiarów podczas prania i suszenia.

Począwszy od naszych ekologicznych mopów po przyjazne dla środowiska ściereczki z mikrofibry — wszystkie nasze produkty oznakowane Nordic Swan Ecolabel spełniają te rygorystyczne wymagania we wszystkich istotnych fazach cyklu żywotności eksploatacyjnej i pomagają naszym klientom zużywać mniej chemikaliów, wody, energii i innych zasobów, chroniąc w ten sposób środowisko i zdobywając decydującą przewagę nad konkurencją. 

Każdy produkt Vileda Professional z certyfikatem Nordic Swan

A swan logo on a green background symbolises eco-friendly mops and other sustainable cleaning products.

Każdy produkt Vileda Professional z certyfikatem Nordic Swan

  • wykazuje doskonałe właściwości myjące mikrowłókien i pozwala na skuteczne czyszczenie nawet przy mniejszym lub pominiętym użyciu detergentów
  • charakteryzuje się dużą trwałością i zapewnia niskie koszty eksploatacji
  • nie wpływa negatywnie na powierzchnie, na których jest stosowany
  • jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska w sposób oczywisty spełnia wszystkie rygorystyczne wymagania dotyczące substancji niebezpiecznych — zarówno w produkcie, jak i w procesie jego wytwarzania

Poznaj nasze zrównoważone opcje mopów i więcej produktów oznakowanych Nordic Swan Ecolabel: 

Wszystkie nasze przyjazne dla środowiska produkty, które noszą znak ekologiczny Nordic Swan Ecolabel pomagają naszym klientom w wyborze towarów i usług, które są najlepsze dla środowiska. Zrównoważony, przyjazny dla środowiska i łatwy w użyciu — znajdź swój idealny produkt do utrzymania czystości Vileda Professional.