Sprawdzona jakość produktów

Wybierz Vileda Professional

Opracowujemy i wytwarzamy większość naszych profesjonalnych produktów czyszczących Vileda Professional w naszych własnych zakładach produkcyjnych. Pozwala nam to na przestrzeganie najwyższych standardów jakości: nasze globalne zakłady produkcyjne posiadają certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. W ten sposób każdy produkt Vileda Professional, który dostarczamy, oferuje stałą jakość, a tym samym minimalizuje ryzyko w Państwa codziennej działalności.

Produkty przewyższające standardy

Jako lider innowacji stawiamy wysokie wymagania naszym produktom, a zapewnienie ich najwyższej jakości jest dla nas standardem – to właśnie odróżnia nas od innych. Nie szukamy prostych i tanich produktów masowych – podobnie jak nasi klienci. Rozwiązania, które dostarczamy, są indywidualnie dopasowywane do Państwa wymagań i potrzeb.
Większość z nich została również zatwierdzona przez niezależne instytuty badawcze.

Jakość nie ogranicza się tylko do produktów

Z każdym rozwiązaniem Vileda Professional oferujemy Państwu coś więcej niż tylko produkt: podczas gdy produkty mogą ulegać modyfikacjom w czasie, nasze doświadczenie i kompetencje w obszarze utrzymania czystości pozostają niezmienne. Dlatego też udało się nam zdobyć zaufanie szerokiej rzeszy zadowolonych klientów, którzy cenią sobie:
  • Doskonałe innowacyjne rozwiązania
  • Wiedzę na temat rozwiązań w branży utrzymania czystości
  • Działanie i skuteczność produktów
  • Atrakcyjne koszty użycia

Oferowane przez nas wartości nie ograniczają się do kosztów

Jakość produktów Vileda Professional przynosi wymierne korzyści: większą wydajność, łatwość użycia i wysokie standardy higieny, które pozwalają Ci oszczędzać czas i pieniądze.
Ponadto wszystkie nasze produkty są przyjazne dla środowiska, ponieważ chcemy, by były trwalsze niż porównywalne rozwiązania konkurencji. Oznacza to, że rzadziej wycofujemy nasze wybory z produkcji, obniżając przez to ogólny koszt inwestycji przy jednoczesnym zapewnieniu ograniczonego do minimum wpływu na środowisko naturalne.

Pracuj mądrzej, nie ciężej

Wyjątkowo ergonomiczne rozwiązania

Ponieważ długie zmiany personelu sprzątającego mocno obciążają ludzkie ciało, naszym celem jest, aby ludzie pracowali mądrzej, a nie ciężej: dlatego zajmujemy się ergonomią na początku fazy badań i rozwoju. Dzięki temu nasze narzędzia można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb każdego operatora. Uchwyty i kije o ergonomicznej konstrukcji, minimalnym ciężarze i niskim tarciu zmniejszają ryzyko urazów związanych z powtarzalnym obciążeniem. Ponadto prowadzimy kompleksowe szkolenia z zakresu ergonomicznej obsługi produktów, aby zapewnić komfortowe czyszczenie przy niskich obciążeniach.