Vileda Professional

W Vileda Professional opracowujemy i produkujemy wiodące rozwiązania do utrzymania czystości dla profesjonalnych użytkowników działających w różnych branżach, takich jak opieka zdrowotna, środowisko kontrolowane, utrzymanie czystości w budynkach i HoReCa.
 

Działając od ponad 60 lat w branży wiemy, jakie potrzeby mają profesjonalni użytkownicy w różnych środowiskach i oferujemy rozwiązania, które pomagają im sprzątać szybciej, efektywniej i przy zapewnieniu niższych kosztów całkowitych. Dążąc do implementacji zasad zrównoważonego rozwoju, Vileda Professional od zawsze stara się opracowywać innowacyjne rozwiązania do utrzymania czystości.

Dzięki biurom sprzedaży we wszystkich głównych krajach europejskich, w Ameryce Północnej i Azji – a także dzięki szerokiej sieci przedstawicieli sprzedaży – jesteśmy dobrze zlokalizowani na całym świecie.

Innowacyjne rozwiązania do utrzymania czystości opracowane z myślą o Tobie

Zależy nam na Twoim sukcesie

Naszym celem jest osiągnięcie sukcesu dziś i w przyszłości. Czynimy to poprzez spełnianie Twoich obecnych wymagań i myślenie o Twoich przyszłych potrzebach.

Dlatego też zapewniamy naszym klientom wysoki poziom standaryzacji metod, systemów i procesów w całym obszarze Twojej działalności – oferując jednocześnie bogate możliwości dostosowania rozwiązań do specyficznych potrzeb. W ten sposób możemy pomóc Ci poszerzyć ofertę dla klientów, poprawić profil Twojej firmy i wydajność Twojego personelu już dziś, a jednocześnie wyposażyć Cię w systemy czyszczące, które można łatwo dostosować do przyszłych potrzeb.

Tego rodzaju zabezpieczenie na przyszłość jest tylko jednym z elementów naszego dążenia do opracowywania doskonałych rozwiązań – na płaszczyźnie technologicznej, pod względem innowacyjności i jakości naszych produktów, procesów i usług.

Nasze nieustanne dążenie do udoskonalania dostępnych rozwiązań

Firma, która spoczywa na laurach, z pewnością pozostanie w tyle. Dlatego nieustannie zajmujemy się doskonaleniem i ulepszaniem naszych najlepszych pomysłów, aby stać się jeszcze lepszymi w tym, co robimy.

Nasi przedstawiciele handlowi i inżynierowie ds. zastosowań spotykają się z naszymi klientami w miejscu prowadzenia przez nich działalności, starając się znaleźć rozwiązania dostosowane do ich specyficznych potrzeb, aby ułatwić, przyspieszyć i zwiększyć wydajność sprzątania.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Weinheim w Niemczech, obok centrów badawczo-rozwojowych Freudenberga.

Nasza dogłębna znajomość rynku

Znamy Twój rynek i jego uwarunkowania. Od lat opracowujemy i produkujemy najnowocześniejsze rozwiązania do utrzymania czystości. Mając to na uwadze, oferujemy Państwu kilka innych korzyści, które podkreślają nasze kompetencje i doświadczenie w profesjonalnym sprzątaniu:
  • Produkujemy środki czyszczące dla różnych sektorów rynkowych i posiadamy referencje z całego świata.
  • Nasze prace badawczo-rozwojowe odbywają się w naszych własnych zakładach zgodnie z najwyższymi standardami jakości przy wykorzystaniu opatentowanych technologii
  • Ergonomia, funkcjonalność i wzornictwo są kluczowymi obszarami, na które zwracamy uwagę w procesie rozwoju produktu 
  • Nasze produkty zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność i skuteczność
  • Dążymy do opracowywania rozwiązań, które wspierają globalny zrównoważony rozwój
  • Marka Vileda Professional jest częścią Grupy Freudenberga - globalnej grupy technologicznej, która przyczynia się do rozwoju swoich klientów i społeczeństwa w perspektywie długoterminowej poprzez przyszłościowe innowacje.