Rozwiązania w obszarze utrzymania czystości w branży handlu detalicznego od Vileda Professional

Podnieś standardy higieny i zaufanie klientów w branży handlu detalicznego

Fronty sklepowe i inne powierzchnie publiczne są stale oceniane przez klientów. Dlatego ludzie mówią, że "w handlu detalicznym liczą się detale". Szczególnie jeśli chodzi o czystość: jeśli klienci dostrzegą brudne miejsce, mogą założyć, że reszta sklepu jest również brudna. Armatura i wyposażenie sklepu musi zawsze wyglądać nieskazitelnie. Jakość sprzątania w handlu detalicznym wpłynie na atrakcyjność Twojego sklepu:

  • 96% kupujących uważa wygląd biznesowy obiektu jako niezwykle lub dość istotny
  • 52% kupujących nie weszło do sklepu, ponieważ wyglądał on na "brudny" z zewnątrz
  • Ponad 80% kupujących nie wróciło do sklepu po pierwszej wizycie, przy czym 32% wymienia "brudny" jako główny powód

Ponadto przepisy BHP wymagają, aby wszystkie podłogi i powierzchnie w sklepach, supermarketach i centrach handlowych były utrzymywane w czystości, aby uniknąć przypadkowych wypadków, takich jak poślizgnięcie się na rozlanych płynach.

Nasze rozwiązania w obszarze utrzymania czystości w branży handlu detalicznego pomogą Ci poprawić efekty sprzątania w Twoich sklepach. Są one zaprojektowane dla wielu różnych scenariuszy:

  • Sprzątania supermarketów
  • Sprzątania centrów handlowych
  • Sprzątania parku handlowego
  • Sprzątania innych obiektów handlu detalicznego

Skorzystaj z większej wydajności

Personel sprzątający odpowiedzialny za utrzymanie czystości w branży handlu detalicznego musi działać szybko i dyskretnie, aby nie zakłócać pracy sprzedawców i klientów w godzinach handlu. Dlatego przybory do sprzątania muszą być proste i szybkie w użyciu.

Rozwiązania Vileda Professional do sprzątania sklepów detalicznych i supermarketów pozwalają na bezpieczniejsze sprzątanie, przy mniejszym ryzyku dla klientów, personelu i towarów oraz przy jednoczesnym obniżeniu kosztów poprzez przyspieszenie procesu, zwiększenie wydajności personelu i zmniejszenie ilości potrzebnych środków chemicznych.

Dowiedz się, w jaki sposób nasze produkty mogą spełnić Twoje specyficzne potrzeby. Skontaktuj się z nami, by wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie.

Wybierz swoje pomieszczenie

Bezpieczniejsze sprzątanie obiektów handlu detalicznego opłaca się na wielu płaszczyznach

Spokój umysłu personelu

Wybierając nasze łatwe w użyciu rozwiązania i ergonomiczne produkty, nie tylko wyposażysz swoich pracowników w najlepsze narzędzia do efektywnej pracy, ale również zapobiegniesz absencji personelu z powodu problemów zdrowotnych:

  • Badania ankietowe przeprowadzone w UE szacują poziom absencji na >12% wśród pracowników sprzątających przy średnim czasie trwania zwolnienia wynoszącym 25 dni.
  • Odnotowuje się wysoki odsetek nieobecności spowodowanych astmą i zapaleniem skóry z powodu środków chemicznych i niewystarczającej wentylacji
  • 40% zwolnień jest wynikiem problemów z układem mięśniowo-szkieletowym, którym można zapobiec dzięki bardziej ergonomicznym rozwiązaniom w obszarze utrzymania czystości w handlu detalicznym

Usuwaj bakterie

W naszej ofercie znajdują się mopy i ścierki z mikrowłókien, które usuwają do 99,9% bakterii. Usuwają również znacznie więcej kurzu i brudu z powierzchni niż tradycyjne metody czyszczenia.

Ponadto w przypadku mikrowłókien nie dochodzi do gromadzenia się lepkich pozostałości detergentów w trudno dostępnych miejscach, jak na przykład za regałami lub pod meblami, na których rozwijają się mikroorganizmy.

Zapobiegaj poślizgnięciom

Zapewnienie suchych podłóg ma kluczowe znaczenie: poślizgnięcia i potknięcia nadal stanowią 60% przyczynę najpoważniejszych obrażeń w sklepach detalicznych – żadne inne źródło zagrożenia nie powoduje więcej wypadków. Materiały, z których wykonane są nasze przybory do czyszczenia dla handlu detalicznego oraz zalecane przez nas metody ich użytkowania pozostawiają podłogę prawie suchą.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami