Rozwiązania w obszarze utrzymania czystości dla branży opieki zdrowotnej od Vileda Professional

Skutecznie staw czoła wyzwaniom w obszarach szczególnie wrażliwych

Higiena w placówkach ochrony zdrowia, takich jak szpitale i domy opieki, ma kluczowe znaczenie – zwłaszcza w czasach rosnącej liczby zakażeń. Zapewnia ona zdrowie i dobre samopoczucie ludzi, i często może być "kwestią życia i śmierci". Dlatego też osiągnięcie najwyższego stopnia czystości i maksymalnej kontroli zanieczyszczeń jest niezbędne.

Vileda Professional dostarczy Ci to, czego potrzebujesz, aby podnieść ogólny poziom higieny i znacznie zminimalizować wskaźniki zakażeń przy utrzymaniu możliwie jak najniższych kosztów całkowitych. Wszystkie nasze koncepcje sprzątania placówek służby zdrowia zapewniają elastyczne, zaawansowane technologicznie podejście i mogą być stosowane w wielu bardzo wrażliwych obszarach. Ponadto wszystkie z nich mogą być dopasowane do Twoich specyficznych potrzeb i wymagań.

Zapewnij najwyższe możliwe standardy higieny z Vileda Professional. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Sprawdzone rozwiązania do usuwania bakterii spełniające normy kontroli infekcji

Wykorzystaj naszą szeroką wiedzę na temat utrzymania czystości w ochronie zdrowia do osiągnięcia swoich celów

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu Vileda Professional zna potrzeby branży ochrony zdrowia. Od wielu lat rozwijamy, produkujemy i dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania do utrzymania czystości dla sektora opieki zdrowotnej. Jesteśmy ekspertami w obszarze higienicznego czyszczenia.

1. Nasze badania i rozwój odbywają się w naszych własnych laboratoriach: możemy znacznie szybciej dostosowywać naszą ofertę do współczesnych warunków rynkowych – jak również Twoich specyficznych potrzeb.

2. Stosujemy opatentowane technologie: nasze produkty opracowujemy wyłącznie z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby nie tylko spełniać standardy branżowe, ale także je przewyższać.

3. Oferujemy produkty najwyższej jakości: aby zapewnić wysoką długoterminową wartość i ofertę dla wszystkich naszych klientów, nasze produkty cechują się dłuższą żywotnością niż inne produkty dostępne na rynku – a tym samym zapewniają doskonały stosunek kosztów do wydajności.

Skorzystaj z naszego systemowego podejścia

Aby zapewnić wysoce higieniczne czyszczenie, ważne jest, aby każde ogniwo łańcucha było równie silne: produkty, wiedza i zastosowanie. Łącząc wszystkie te aspekty, zapewniamy, że współpracując z nami, korzystasz z naszego systemowego podejścia do efektywnego czyszczenia.

Skutecznie usuwaj bakterie dzięki naszym produktom z mikrowłókien

"Kiedy pacjenci mają możliwość wyboru szpitala, pierwszym kryterium jest oczywiście jakość opieki medycznej i kwalifikacje lekarzy. Jednak aż 97% pacjentów wskazuje "czystość szpitala i sal dla pacjentów" jako drugie najważniejsze kryterium". (Badanie Bertelsmanna, 2006).

Dlatego też oferujemy mopy i ścierki z mikrowłókien, które pozwalają osiągnąć wysoką skuteczność w usuwaniu bakterii. Niezależne testy wykazały usunięcie 99,99% bakterii przy użyciu naszych produktów.

Ponadto mopy i ścierki Vileda Professional, które mają bezpośredni kontakt z powierzchnią, posiadają wszystkie wymagane certyfikaty potwierdzające, że spełniają one wymagania obiektów służby zdrowia. Oferujemy również produkty jednorazowego użytku do obszarów, które muszą spełniać najwyższe standardy higieny lub dla obiektów bez dostępu do pralni.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami