Kariera w branży utrzymania czystości

Cenimy sobie dobre samopoczucie i rozwój osobisty naszych pracowników i wierzymy w znaczenie trwałych relacji osobistych zarówno w firmie, jak i poza nią. Rozwój zawodowy naszych pracowników jest ważną kwestią, podobnie jak równe szanse zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Naszym celem jest stworzenie wielokulturowego środowiska wzbogacającego kulturę i zwiększającego możliwości naszej firmy. Pozwól nam pomóc Ci w rozwoju swojej kariery zawodowej. Aby mieć pewność, że znajdziemy idealne stanowisko, doskonale dopasowane do Twoich mocnych stron i umiejętności, potrzebujemy jak najbardziej szczegółowego opisu Twoich kompetencji. W tym celu zalecamy uwzględnienie w aplikacji poniższych informacji:
  • Pełne dane adresowe wraz z adresem e-mail, numerem telefonu i telefonu komórkowego
  • Szczegółowy życiorys w formie tabelarycznej wraz ze zdjęciem paszportowym
  • Kopie świadectw uczelni wyższych, świadectw praktyk, świadectw odbycia stażu, świadectw ukończenia kursów i świadectw odbycia stażu (jeśli dotyczy)
  • Listy referencyjne
  • Preferowany obszar zatrudnienia
  • Oczekiwane wynagrodzenie
  • Możliwe daty rozpoczęcia pracy
  • Wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być istotne dla potencjalnego zatrudnienia
Listę stanowisk, na które prowadzimy obecnie rekrutację znajdziesz w Jobdatabase Grupy Freudenberga:

Na całym świecie: Oferty pracy w Grupie Freudenberga

Jeśli znajdziesz odpowiednie dla siebie stanowisko, możesz na nie aplikować bezpośrednio online. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego stanowiska, ale mimo to jesteś pewien, że wzbogacisz nasz zespół, nie wahaj się wysłać nam swojej aplikacji online. Czekamy na Twoją aplikację. Prosimy pamiętać, że rozpatrujemy aplikacje złożone wyłącznie w języku niemieckim lub angielskim i nie przyjmujemy zgłoszeń wysłanych pocztą elektroniczną. Prosimy o skorzystanie z naszych formularzy on-line w bazie Jobdatabase.

Dział Human Resources

Freudenberg Home and Cleaning Solutions GmbH
Im Technologiepark 19
69469 Weinheim, Niemcy
Telefon: +49 (0) 62 01 / 80 - 87 5769