Współpraca umożliwiająca stały postęp i rozwój

Nasze produkty i systemy są oczywiście łatwe w obsłudze. Możemy jednak osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, pracując wspólnie nad analizą potrzeb klienta i proponując rozwiązania, które najlepiej pasują do jego potrzeb.

To Ty jesteś ekspertem w sprzątaniu swojego obiektu, ale jeśli chcesz uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji w sprzęt do sprzątania, chętnie podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej wydajności sprzętu i personelu sprzątającego.

1 Słuchaj. Krok 1 to zebranie wszystkich niezbędnych informacji o zadaniach związanych z utrzymaniem czystości i warunkach umowy/zlecenia.

2 Analiza/propozycje. Po przeanalizowaniu wszystkich zebranych danych przedstawiamy propozycję, która jest optymalna zarówno pod względem poziomu inwestycji, jak i oczekiwanego wyniku finansowego.

3 Szkolenia.W oparciu o zaproponowane rozwiązanie, opracujemy pakiet szkoleniowy, który pomoże Twoim pracownikom wykorzystać teorię w praktyce.

4 Wdrożenie.Czas na chwilę prawdy! Teraz sprawdzamy, czy produkty są używane w prawidłowy sposób oraz czy pozwalają na utrzymanie czystości w efektywny i oszczędny sposób.

5 Wsparcie. Bez względu na to, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz w okresie obowiązywania umowy, jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Dążąc do osiągnięcia wyższej efektywności, zmniejsz całkowite koszty utrzymania czystości lub zwiększ swoje szanse na zdobycie nowych kontraktów.