Utrzymanie higieny w placówkach edukacyjnych dzięki Vileda Professional

Duże zagęszczenie osób oznacza jeszcze większą odpowiedzialność

Zapewnienie czystości placówek oświatowych ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia i ogólnego dobrostanu dzieci, studentów i pracowników. Przy ogólnie wysokim zagęszczeniu osób w miejscach publicznych, pomieszczenia w szkołach i na uniwersytetach mogą szybko stać się wylęgarnią chorób i zakażeń jeśli nie są w nich utrzymywane odpowiednie standardy higieny. Dotyczy to w jeszcze większym stopniu hal sportowych, ośrodków wypoczynkowych i innych miejsc z przebieralniami. Ponieważ jednak miasta i władze lokalne często dysponują jedynie ograniczonym budżetem na sprzątanie, ważne jest zapewnienie czystego i bezpiecznego środowiska przy niskich kosztach całkowitych.

Rozwiązania Vileda Professional pozwalają zapewnić wysokie standardy higieny przy zachowaniu niskich nakładów inwestycyjnych w przypadku:

 • Utrzymania czystości w szkołach
 • Utrzymania czystości w przedszkolach
 • Utrzymania czystości na uniwersytetach
 • Utrzymania czystości w obiektach samorządowych
 • Utrzymania czystości w obiektach rekreacyjnych

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo – w szczególności personelu sprzątającego

W branży edukacyjnej uwidacznia się wiele zagrożeń dla zdrowia, włącznie z ryzykiem rozwinięcia się astmy lub przenoszenia chorób wirusowych czy bakteryjnych. Nasze metody wstępnie przygotowane skutecznie radzą sobie z tymi zagrożeniami; oferujemy rozwiązania, które pomagają kontrolować poziom zanieczyszczeń, dzięki czemu poprawiają stan zdrowia i dbają o dobrostan dzieci, nauczycieli i personelu sprzątającego. Ponadto wszystkie oferowane przez nas narzędzia są bardzo ergonomiczne i ograniczają obciążenie kręgosłupa.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o Twoich specyficznych potrzebach.

Oszczędne sprzątanie przy zachowaniu wysokich standardów higieny

Obniżaj koszty sprzątania, stosując wstępnie przygotowane systemy mopów z mikrowłókien

Vileda Professional oferuje wstępnie przygotowane systemy mopów z mikrowłókien, umożliwiające efektywne sprzątanie placówek edukacyjnych, w celu rozwiązania głównych problemów z higieną. Oprócz znacząco lepszych rezultatów sprzątania nasze produkty z mikrowłókien zapewniają:

 • Ograniczone zużycie wody – niższe koszty i mniejsze zużycie zasobów naturalnych
 • Mniejsze zużycie detergentów środki chemiczne stosowane do sprzątania stanowią przypuszczalną przyczynę astmy lub mogą się przyczynić do jej zaostrzenia, jak również mogą powodować inne choroby układu oddechowego
 • Usunięcie 99,9% znanych bakterii, zanieczyszczeń i kurzu
 • Uniknięcie przenoszenia zanieczyszczeń między pomieszczeniami
 • Suche podłogi nasze wstępnie przygotowane mopy z mikrowłókien nie pozostawiają wilgotnych plam na podłodze, gdzie mogą namnażać się mikroby. Ponadto szybsze schnięcie podłóg pomaga zapobiegać poślizgnięciom.
 • Lepszą ergonomię i łatwość użycia nie ma potrzeby dźwigania ciężkich wiader z wodą po obiekcie. Dzięki niskiemu tarciu i łatwej obsłudze naszych systemów znacząco spada ryzyko urazów personelu sprzątającego.

Co więcej produkty Vileda Professional cechują się wysoką trwałością i długą żywotnością. Wybór należy do Ciebie: oszczędzaj pieniądze, kupując tanie produkty lub długofalowo ogranicz koszty sprzątania, inwestując w trwałe, profesjonalne rozwiązania dla placówek edukacyjnych.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami