Picture's description

Ponieważ obiekty różnią się wielkością, wykładziną podłogową, natężeniem ruchu, wymogami w zakresie higieny i BHP, jeden system sprzątania podłóg nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb. Dlatego też Vileda Professional dysponuje szeroką gamą rozwiązań, począwszy od standardowego systemu wstępnie przygotowanego Swep, aż po UltraSpeed Pro, UltraSpeed Mini i SuperMop. Wybierając system odpowiedni do Twoich potrzeb, możesz osiągnąć lepszą wydajność, ergonomię i obniżyć całkowity koszt użytkowania.

Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o Tobie, dlatego nasze rozwiązania pozwalają na szybkie wyczyszczenie danej powierzchni. Dzięki zastosowaniu filtrów w prosty sposób można wyszukać akcesoria do mycia podłóg, które doskonale sprawdzą się w biurze czy też galerii handlowej.


Sam wybierz, czy zależy Ci na wiadrze i prasie, czy może raczej na wycieraniu kurzu. Dodatkowo wskaż, jaki rodzaj mopa będzie dla Ciebie najwygodniejszy, a także ile metrów kwadratowych na dzień ma obsłużyć nasz produkt, a my wybierzemy dla Ciebie idealne akcesoria do mycia podłóg!

Filtruj po
Metoda :
Rodzaj mopa :
metrów kwadratowych na dzień :

Nowy System Swep

Nowa generacja – najwyższa skuteczność na rynku

Czytaj więcej

System UltraSpeed Pro

Najbardziej wydajny system mopów płaskich i prasy na rynku. Jest tak prosty w użyciu, że nie wymaga przeszkolenia operatorów i nadaje się do wszystkich obiektów. W wersji podstawowej dostępny jako system jednowiadrowy do ogólnego sprzątania podłóg

Czytaj więcej

System UltraSpeed Mini

Zaprojektowany tak, by spełniać wszystkie wymagania sprzątania małych powierzchni. W ramach małego, kompaktowego systemu UltraSpeed Mini łączy ergonomikę, wydajność i standardy higieny nieustępujące większemu systemowi UltraSpeed Pro.

Czytaj więcej

System ClickSpeed

ClickSpeed to najbardziej oszczędny system wstępnie przygotowanych mopów do sprzątania na wilgotno z wyjątkowym, opatentowanym uchwytem do mopa, który jest bardzo prosty w użyciu.

Czytaj więcej

System CombiSpeed Pro

System płaskich mopów kieszeniowych oferujący szeroką gamę mopów kieszeniowych i taśmowych do różnych zastosowań. Od wysoko wydajnego mopa Trio i MicroSpeedPlus po ekonomiczny Contract Mop.

Czytaj więcej

System Express Pro mopy na rzepy

Wszechstronna gama płaskich mopów z mocowaniem na rzepy do różnych systemów i metod, włącznie z metodą wstępnie przygotowaną, natryskową i wycierania kurzu.

Czytaj więcej

System natryskowy SprayPro

System SprayPro to profesjonalny, gotowy do użycia system do sprzątania podłóg. Wystarczy wypełnić uchwyt wodą, a masz już wszystko, czego potrzebujesz, by czyścić twarde podłogi i klatki schodowe za pomocą jednoczęściowego przyrządu.

Czytaj więcej

System UltraSpin Mini

UltraSpin Mini to prosty w użyciu, kompaktowy system do mopowania podłóg zaprojektowany do niewielkich powierzchni. Łączy przełomową wyciskarkę obrotową z główką mopa wykonaną w 100 % z mikrowłókien.

Czytaj więcej

SuperMop

Profesjonalny SuperMop to kompaktowy mop do małych i średnich powierzchni z twardymi posadzkami.

Czytaj więcej

Mopy Kentucky

Nasza gama mopów Kentucky oferuje skuteczne sprzątanie obszarów o powierzchni ponad 50 m2.

Czytaj więcej

Ścierki do podłóg

Wysoko skuteczne ścierki do podłogi jedno - i wielorazowego użytku oferujące jakość i działanie, jakiego oczekujesz od Vileda Professional. Do stosowania z szeroką gamą ściągaczek lub szczotek do twardych posadzek.

Czytaj więcej

Mopy do kurzu

Gama mopów do kurzu obejmuje produkty jedno- i wielorazowego użytku nadające się do prania do szybkiego usuwania luźnych zanieczyszczeń w ramach codziennego utrzymania czystości lub wstępnego sprzątania.

Czytaj więcej

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami