Sprzątanie biur z Vileda Professional

Czyste środowisko pracy dla osiągnięcia sukcesu

Czyste środowisko pracy to zdrowe środowisko pracy. Jednak w dzisiejszych biurach utrzymanie higieny ma dużo dalej idące konsekwencje: czystość odgrywa istotną rolę w zapewnieniu produktywności, bezpieczeństwa i wysokiego morale wśród pracowników – jest niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników, a tym samym kluczowe dla sukcesu firmy. To z kolei oznacza, że zwiększenie efektywności i wydajności personelu sprzątającego ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy.

Niezależnie od specyfikacji biur – będziemy współpracować z Tobą i Twoim zespołem w celu stworzenia zindywidualizowanego podejścia do sprzątania powierzchni biurowych w celu stworzenia zdrowego środowiska pracy.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

Profesjonalne produkty zapewniające wyższą efektywność w procesie sprzątania biur

Pomimo znacznego postępu technologicznego, jaki dokonał się w środowisku pracy, wymagania dotyczące sprzątania biur nie są niższe niż wcześniej. Przyczyniły się do tego dwa trendy:

1. Wykorzystanie nowych materiałów oraz błyszczących i wrażliwych powierzchni w biurach.

2. Włączanie sprzątania w ciągu dnia jest włączane w codzienne procesy biurowe.

Jednocześnie stale rosną wymagania dotyczące efektywności, kosztów na metr kwadratowy, łatwości użycia i szkolenia personelu. Oznacza to konieczność inwestowania większej ilości czasu, a co za tym idzie, również większych nakładów finansowych.

Dostarczamy Ci najbardziej wydajnych i ergonomicznych narzędzi do Twojej pracy. A wspierając je kompleksowymi szkoleniami, zapewniamy najlepsze koszty użytkowania rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb.

Osiągnij więcej z Vileda Professional

Obniżaj koszty sprzątania w czasach wysokiej rotacji personelu

Sprzątanie biura w ciągu dnia stawia wysokie wymagania zarówno przed sprzętem, jak i personelem sprzątającym. Bardzo trudno jest osiągnąć jak najlepsze wyniki sprzątania bez ingerencji w działanie biura. Aby zrealizować ten cel, Twój personel musi być dobrze wyszkolony. Jednak zapewnienie przeszkolenia szybko rotującego personelu podnosi koszty i obniża wydajność i efektywność. Rozwiązanie: zmniejsz wysiłek wkładany w organizację szkoleń –  a tym samym obniż całkowite koszty sprzątania –  poprzez zakup łatwych w użyciu produktów.

Vileda Professional oferuje łatwe w użyciu rozwiązania przeznaczone do sprzątania biur, które podnoszą wydajność w następujących obszarach:

  • Sprzątanie budynków biurowych w ciągu dnia
  • Sprzątanie biurek
  • Sprzątanie mebli biurowych
  • Sprzątanie powierzchni wrażliwych
  • Sprzątanie powierzchni lśniących

Skutecznie czyść nowe materiały

Nowe materiały to często nie lada wyzwanie dla twoich pracowników: nowoczesne trendy w obszarze wystroju wnętrz w biurach promują stosowanie powierzchni o wysokim połysku do elementów wykończenia znajdujących się ponad powierzchnią podłogi. Wymaga to specyficznych rozwiązań, których tradycyjne metody czyszczenia nie są w stanie zapewnić.

  • Bardzo czasochłonne czyszczenie dużych powierzchni ścierką
  • Powierzchnie dotykane przez użytkowników - w wyniku czego powstają tłuste zabrudzenia i trudne do usunięcia odciski palców
  • Wykończenia na wysoki połysk, dzięki czemu ślady i zabrudzenia są dobrze widoczne

Zapewniamy Ci wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego, efektywnego i bezpiecznego sprzątania powierzchni wewnętrznych. Oferujemy odpowiednie rozwiązania do czyszczenia szklanych ścianek działowych, stali nierdzewnej, luster, stołów, tablic i wielu innych powierzchni wewnątrz nowoczesnych biur.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami