Utrzymanie czystości w branży transportowej z Vileda Professional

Profesjonalne rozwiązania pozwalające utrzymać czystość w tramwajach, autobusach, pociągach i samolotach

Sprzątanie naszych codziennych środków transportu jest jednym z najtrudniejszych zadań. Dotyczy to zarówno wymagań względem personelu, jak i używanych narzędzi: aby uniknąć opóźnień, sprzątanie nie tylko musi odbywać się szybko  –  pociągi i autobusy są częściej sprzątane, gdy stoją na peronie lub szynach a nie na stacji  –  ale personel musi także poruszać się w ciasnych przestrzeniach, a mimo tego dokładnie wyczyścić każdą powierzchnię.

Poprzeczkę podnoszą dodatkowo mniejsze powierzchnie wykonane są z różnych materiałów, z których każda wymaga indywidualnego podejścia. I wreszcie, nie można zapominać o różnych warunkach pogodowych, które należy wziąć pod uwagę podczas sprzątania: w okresie słonecznego lata tabor może wymagać mniej sprzątania niż w trakcie zimy, gdy do pojazdów wnoszony jest śnieg i błoto pośniegowe, co sprawia, że praca staje się szczególnie trudna.

Biorąc pod uwagę te warunki, tylko najbardziej wydajne i ergonomiczne narzędzia będą w stanie sprostać tym zadaniom.

Vileda Professional oferuje produkty, koncepcje i szkolenia pozwalające sprostać specyficznym potrzebom w obszarze utrzymania czystości w branży transportowej. Skontaktuj się z nami, aby wspólnie opracować rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wybierz swoje pomieszczenie

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami