Ścierka r-MicroTuff Swift

r-MicroTuff Swift – ściereczka z recyklingu od Vileda Professional


Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań do utrzymania czystości pragniemy dostarczać coś więcej niż tylko produkty, które utrzymują miejsca i powierzchnie w higienicznej czystości. Powinny one również przyczyniać się do zachowania zdrowej planety. Dlatego też stworzyliśmy zupełnie nową serię produktów. Wszystkie są odpowiednio wytworzone i oznaczone literą „r”. Ściereczka r-MicroTuff Swift jest pierwszą ściereczką Vileda Professional wykonaną w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Łatwo usuwa tłuste ślady palców i uporczywe zabrudzenia bez użycia środków chemicznych. Ściereczka z recyklingu może być używana na wszystkich rodzajach powierzchni i wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i skuteczne czyszczenie. Nadaje się zarówno do wstępnego przygotowania powierzchni do czyszczenia, jak i do mycia metodami tradycyjnymi i natryskowymi.

r-MicroTuff Swift: „r” to symbol odpowiedzialności, oszczędnego gospodarowania zasobami oraz recyklingu. 


Ściereczka do czyszczenia z recyklingu jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, ale zapewnia taką samą doskonałą wydajność czyszczenia i trwałość jak produkt z włókien pierwotnych. Korzyści z użytkowania kolejnych nowości produktowych: 

  • 100% mocy czyszczącej mikrofibry.
  • *Usuwa do 99,99% koronawirusów BCoV z powierzchni winylowych, zgodnie z testami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium
  • Bardzo wysoka zdolność zbierania cząstek
  • Chłonna, doskonała na rozlane płyny
  • Najwyższa trwałość — do 500 prań
  • Certyfikat ekologiczny Nordic Swan Ecolabel

Czysto i ekologicznie to priorytety? Przeczytaj poniżej i dowiedz się więcej o ściereczce do czyszczenia r-MicroTuff Swift pochodzącej z recyklingu. 

Ściereczki Vileda Professional z recyklingu — Moc. Wydajność. Duma.


Moc: Osiągnij siłę czyszczenia mikrowłókien w połączeniu z trwałością. 2 butelki PET o pojemności 0,5 l są ponownie wykorzystywane do stworzenia jednej ściereczki r-MicroTuff Swift, bez uszczerbku dla wydajności czyszczenia i trwałości. 

Wydajność: Mikrofibra o przedłużonej trwałości zapewnia najlepsze w swojej klasie rezultaty czyszczenia, np. do 99,99% usuwania koronawirusów. Wiodąca skuteczność czyszczenia jest zachowana nawet w przypadku rezygnacji z detergentów.

Duma: Ściereczka do czyszczenia Vileda Professional r-MicroTuff Swift z recyklingu otrzymała znak ekologiczny Nordic Swan Ecolabel, który podkreśla, że jest ona bezpieczna dla użytkowników i środowiska. Ściereczki do czyszczenia Vileda Professional z recyklingu czyszczą bardziej ekologicznie i inteligentnie, zapewniając jednocześnie najwyższą wartość dodaną dla klientów. 

Wszystkie nasze zrównoważone produkty są oznaczone etykietą "Love it Clean", która podkreśla nasze zaangażowanie w recykling, bezpieczeństwo i skuteczność czyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszego wsparcia i zapoznania się z naszą nową serią zrównoważonych produktów. Kup teraz r-MicroTuff Swift!

Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
r-MicroTuff Swift zielony 35 x 38 168757 20 168758 5
r-MicroTuff Swift niebieski 35 x 38 168755 20 168765 5
r-MicroTuff Swift żółty 35 x 38 168759 20 168760 5
r-MicroTuff Swift czerwony 35 x 38 168761 20 168762 5

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami