Mop Swep Duo r-MicroTech

Mop Swep Duo r-MicroTech od Vileda Professional — wykonany nawet w 30% z materiałów pochodzących z recyklingu


„r” to symbol odpowiedzialności, oszczędnego gospodarowania zasobami oraz recyklingu. 


Naszym celem jako światowego lidera w dziedzinie rozwiązań utrzymania czystości jest zapewnienie długotrwałych i przyjaznych dla środowiska możliwości czyszczenia. Powinny one również przyczyniać się do zachowania zdrowej planety. Wszystkie są wytworzone w sposób zrównoważony i oznaczone literą „r”. Litera „r” oznacza odpowiedzialność, recykling i oszczędne gospodarowanie zasobami, co stanowi podstawę naszej głównej idei — zrównoważonego i niezawodnego asortymentu produktów do utrzymania czystości. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, aby uzyskać więcej informacji!

Na potrzeby odpowiedzialnego utrzymania czystości z higienicznymi rezultatami — zalety mopa Swep Duo r-MicroTech


Mop Swep r-MicroTech to pierwszy dwustronny mop firmy Vileda Professional, który zawiera materiały pochodzące z recyklingu. Jest on wykonany w 30% z materiałów pochodzących z recyklingu i zapewnia taką samą wydajność czyszczenia na każdej twardej podłodze oraz trwałość jak produkt z włókien pierwotnych. Sprzątanie przy użyciu Swep Duo r-MicroTech to korzystanie ze 100% możliwości mopa Swep wyniesionych na nowy poziom wydajności:

  • Moc czyszczenia mikrowłókien
  • *Usuwa do 99,99% koronawirusów BCV z powierzchni winylowych, zgodnie z testami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium
  • Sprawdzona i zewnętrznie certyfikowana ergonomia. 
  • Trwałość do 900 prań testowana w wewnętrznym laboratorium z dezynfekcją chemiczno-termiczną w temperaturze 60°C
  • Wstępnie przygotowane do użycia.
  • Zmniejszone zużycie chemikaliów i wody
  • Zrównoważony rozwój, nagrodzony odznaką ekologiczną Nordic Swan Ecolabel
  • Dwustronne mopy do dokładniejszego czyszczenia 

Trwałe i zrównoważone produkty do utrzymania czystości od Vileda Professional


Ewolucja naszych zrównoważonych produktów podkreśla nasze zaangażowanie w recykling, bezpieczeństwo i efektywność czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu trwałości i najwyższej wydajności czyszczenia.

Lider: Mop Swep r-MicroTech 50 cm to ponownie wykorzystanie 3,5 butelki PET 0,5 l bez uszczerbku dla wydajności czyszczenia i trwałości. Zmniejszenie zużycia środków chemicznych i wody podczas mopowania podłóg dzięki wstępnie przygotowanej metodzie czyszczenia.

Wydajność: Mop Swep Duo r-MicroTech jest wykonany w 30% z poliestru pochodzącego z recyklingu (postkonsumenckiego). Mikrowłókna czyszczące zapewniają najlepsze w swojej klasie higieniczne rezultaty czyszczenia. Ze względu na materiał, z którego jest wykonany, jest przyjazny dla środowiska i zapewnia doskonałe czyszczenie, a także wydajność, trwałość i ergonomię. Z użyciem lub bez użycia detergentów można polegać na niezrównanych wynikach higienicznego czyszczenia z usunięciem do 99,99% koronawirusów. 

Ergonomia: Mopy Swep r-MicroTech nie wymagają wysiłku i są łatwe w użyciu. Badania przeprowadzone przez podmioty zewnętrzne potwierdzają ergonomiczne zastosowanie tego narzędzia w mopowaniu podłóg. 

Uznanie: Dwustronny mop Swep r-MicroTech stworzony w sposób zrównoważony jest synonimem najwyższej wydajności sprzątania, sprawdzonej ergonomii i zrównoważonego rozwoju, a także został wyróżniony znakiem Nordic Swan Ecolabel, który jest przyznawany najlepszym w swojej klasie środkom utrzymania czystości na bazie mikrofibry pod względem ich profilu środowiskowego.

Szukasz trwałych i ekologicznych środków czystości? Oferujemy szeroką gamę zrównoważonych produktów. Sprawdź naszą etykietę "Love it Clean" na wszystkich naszych zrównoważonych produktach.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszego wsparcia i zapoznania się z naszą nową serią zrównoważonych produktów. Kup teraz mop Swep Duo r-MicroTech!

Opis Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
Swep Duo r-MicroTech Mop 50 169375 25 169376 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami