Wspólnie opracowywane innowacje

Bądź liderem z Vileda Professional

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami badawczymi opracowujemy technologie, produkty, rozwiązania i usługi definiujące branżę - ponieważ nie chcemy myśleć o nich, ale z nimi.

"Innowacyjność dla profesjonalistów" jest naszą wiodącą zasadą w tym procesie, co oznacza, że traktujemy naszych klientów po partnersku i bierzemy ich opinie pod uwagę.

Z każdym nowym produktem staramy się przewyższać ich oczekiwania, jak również pokonywać nasze własne ograniczenia. Przecież nigdy nie chcieliśmy płynąć z prądem, ale być na czele. Wszystko - od najmniejszej próbki tkaniny po naszą wizję przyszłości sprzątania – jest podporządkowane tej idei.

Korzystaj z najwyższej jakości

Każdego dnia pomagamy zapewnić pracownikom biurowym poczucie komfortu, przyczyniamy się do szybszego powrotu do zdrowia pacjentów szpitali, większego zadowolenia gości hotelowych z pobytu i bezpiecznej produkcji leków.

Kluczem do osiągnięcia tego celu jest wyjątkowa jakość: najnowocześniejsze badania i rozwój, najlepszy dobór materiałów, zrównoważone metody produkcji oraz intensywne testy wszystkich naszych przyborów do sprzątania.

Jakość naszych wyrobów ma pozytywny wpływ nie tylko na nasza markę, ale również na wszystkie organizacje, które używają naszych produktów: współpraca z Vileda Professional jest równie inteligentna, co opłacalna.

Możesz liczyć na nasze etyczne podejście biznesowe

  • Jesteśmy liderami, nie naśladowcami - wierzymy w tworzenie klimatu ciągłego rozwoju i doskonalenia produktów, procesów, systemów i relacji międzyludzkich
  • Opracowujemy kompletne rozwiązania, a nie pojedyncze produkty - co nie tylko ułatwia ich użytkowanie, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze. 
  • Nasza oferta jest rozwijana tak, aby zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów - jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy spełniamy Twoje oczekiwania. 
  • Planujemy pozostać w czołówce - co roku inwestujemy znaczne środki w rozwój koncepcji i rozwiązań, które wzmacniają pozycję biznesową firmy w branży.
  • Nigdy nie przestajemy się uczyć - tworzymy rozległe sieci kontaktów z ekspertami o powiązanych i zupełnie odległych specjalizacjach, aby zdobywać nowe pomysły na opracowywanie innowacyjnych przyborów do utrzymania czystości.