new-r-micro-header-web.jpg

Vileda Professional prezentuje

ściereczkę r-MicroTuff Swift i mopy Swep r-MicroTech

Pierwsze produkty z recyklingu do utrzymania czystości od Vileda Professional.

Zrównoważony rozwój znajduje się w centrum naszej działalności korporacyjnej. Opierając się na ponad 60-letnim doświadczeniu w branży, chcemy dostarczać nie tylko rozwiązania, które pozwalają utrzymywać miejsca i powierzchnie w higienicznej czystości, ale także przyczyniają się do czystszej planety. Dlatego też stworzyliśmy zupełnie nową serię produktów. Wszystkie są wykonane w sposób zrównoważony z poliestru pochodzącego z recyklingu i oznaczone literą „r”. Te produkty do utrzymania czystości klasy premium odpowiadają wartościom zrównoważonego rozwoju, napędzanym przez innowacje i odpowiedzialność: gdy czystość spotyka się z ekologią.

r-MicroTuff Swift

r-MicroTuff-Swift-LIC-305x305.jpg

r-MicroTuff Swift

Pierwsza ściereczka do czyszczenia pochodząca z recyklingu od Vileda Professional. Ściereczka, wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, zapewnia klientom taką samą moc czyszczenia i trwałość mikrowłókien, jak w przypadku produktów z włókien pierwotnych. 2 butelki PET o pojemności 0,5 l są ponownie wykorzystywane w 1 ściereczce r-MicroTuff Swift bez uszczerbku dla wydajności czyszczenia i trwałości — można ją prać do 500 razy.

Mopy Swep r-MicroTech

r-MicroTech-Swep-LIC-305x305.jpg

Mopy Swep r-MicroTech

Pierwsze dwustronne mopy Vileda Professional zawierające materiały pochodzące z recyklingu. Wykonane w 30% z poliestru pochodzącego z recyklingu, zapewniają klientom te same doskonałe właściwości czyszczące mikrofibry, trwałość i ergonomię, co produkty z włókien pierwotnych. 3,5 butelki PET o pojemności 0,5 l jest ponownie wykorzystywanych w 1 mopie Swep r-MicroTech 50 cm bez uszczerbku dla wydajności czyszczenia i trwałości — każdy mop można prać do 900 razy.

Niezależne laboratorium potwierdziło, że mopy r-MicroTuff Swift i Swep r-MicroTech usuwają do 99,99% koronawirusów BCV z powierzchni winylowych. Ta wiodąca skuteczność czyszczenia jest zachowana nawet w przypadku rezygnacji z detergentów.

Ściereczki i mopy odznaczają się najwyższą skutecznością czyszczenia, trwałością i dbałością o zrównoważony rozwój, dlatego otrzymały znak ekologiczny Nordic Swan Ecolabel, który podkreśla, że są bezpieczne dla użytkowników i środowiska. 

Ponieważ zrównoważony rozwój często nie jest oczywistą cechą produktu, używamy naszej etykiety "Love It Clean", aby podkreślić najbardziej zrównoważone wybory produktów, takie jak ściereczki r-MicroTuff Swift i mopy Swep r-MicroTech. Etykieta ta pomaga naszym klientom podążać za naszymi ambicjami w zakresie redukcji odpadów, a także za naszym zobowiązaniem do zwiększenia poziomu recyklingu i bezpieczeństwa.