VP_Virus-Removal_MicronSolo_1920x550.jpg

NEXT LEVEL CLEAN: Mikrowłókno w walce z koronawirusem

​​​​​​​Od lat robimy wszystko aby dostarczać najwyższej jakości  i bezpieczne produkty: wspólnie walczymy z pandemią.

Vileda Professional – Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy produkt Viledy Professional został zaprojektowany tak aby sprostać najwyższym standardom minimalizując ryzyko zakazeń podczas wykonywania codziennej pracy. 

Testy wykonane przez niezależne instytuty potwierdzają najwyższą skuteczność naszych materiałów: Gama produktów NEXT LEVEL CLEAN zawiera mopy oraz ścierki z mikrowłókna, które usuwają aż do 99,99% koronawirusa z powierzchni*.

​​​​​​​Jesteśmy pierwszą firmą, która oferuje ścierki i mopy z potwierdzoną skutecznością usuwania koronawirusa.Wierzymy, że zapewniając najwyższy poziom higieny szybciej wyjdziemy z kryzysu.

Mopy i ścierki jednorazowego użytku

MicronSolo

​​​​​​​MicronSolo jest ścierką jednorazowego użytku, która zapewnia najwyższą jakość w połaczeniu z wysoką chłonnością.  Potwierdzona skuteczność usuwania 99,99% wirusów z czyszczonych powierzchni.

SafePlus_MicronRoll_305x305.png

SafePlus MicronRoll

​​​​​​​SafePlus MicroRoll to idealny system do higiencznego sprzątania aby uniknąć zakażeń krzyżowych. Ścierki jednorazowrgo użytku zapewniają najwyższą skuteczność czyszczenia. SafePlus MicronRoll jest naświetlany promieniami gamma dla dodatkowej higiey. Usuwa 99,99% wirusów z czyszczonej powierzchni.

r-MicroOne Premium CombiSpeed Pro

Nasz najskuteczniejszy jednorazowy mop kieszeniowy z mikrowłókien zapewniający duże pokrycie powierzchni i nadzwyczajne efekty sprzątania

MicroRoll_305x305.png

MicroRoll

​​​​​​​MicroRoll ścierka jednorazowego użytku z mikrowłokna czyści nie pozostawiając smug. Usuwa 99,99% wirusów z powierzchni.

Ścierki trwałe

MicronQuick

​​​​​​​MicronQuick ścierka wykonana jest z najdelikatniejszych rozszczepionych mikrowłókien. Usuwa 99,86% wirusów z powierzchni. 

PVAmicro_305x305.png

PVAmicro


​​​​​​​PVAmicro to nasza najlepsza ścierka z mikrowłókna czyści nie pozostawiając smug i innych pozostałości. Usuwa 99,99% wirusów z powierzchni.

MicroTuff_Plus_grey_305x305.png

MicroTuff Plus ​​​​​​​

​​​​​​​MicroTuff Plus to ścierka z mikrowłókna o doskonałej skuteczności czyszczenia np. tłuszczu bez stosowania środków chemicznych. Usuwa 99,99% wirusów z powierzchni.

r-MicroTuff Swift

Ściereczka r-MicroTuff Swift jest pierwszą ściereczką Vileda Professional wykonaną w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Łatwo usuwa tłuste ślady palców i uporczywe zabrudzenia bez użycia środków chemicznych

Systemy

System SafePlus

​​​​​​​System SafePlus został zaprojektowany do bezpiecznego i higienicznego sprzątania metodą wstępnie przygotowaną. Usuwa 99,99% wirusów z powierzchni.

Swep_MicroPlus_305x305.png

System Swep

​​​​​​​System Swep to system do stosowania metodą wstępnie przygotowaną, który już od ponad 40 lat jest stosowany przez naszych klientów i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 


​​​​​​​Swep MicroPlus Mop​​

​​​​​​​MicroPlus to idealne rozwiązanie do wszystkich powierzchni do stosowania na sucho i mokro. Usuwa 99,99% wirusów z powierzchni.

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz możesz zaufać sile i jakości naszych produktów.

​​​​​​​Dbaj o zdrowie i bezpieczeństwo z Viledą Professional.


* Skontaktuj się z Viledą Professional po wyniki testów

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami