clean-before-disinfect_header.jpg

Właściwa dezynfekcja nie jest możliwa bez czyszczenia

Na wszystkich powierzchniach znajdują się miliony mikroorganizmów, z których niektóre są dobre, a inne złe dla ludzi. W większości przypadków, normalne metody czyszczenia usuwają je z powierzchni.

Należy pamiętać, że właściwa dezynfekcja nie zawsze jest możliwa bez czyszczenia. Bez odpowiedniego oczyszczenia powierzchni przed jej dezynfekcją możemy nie osiągnąć pożądanych rezultatów. Najlepsze rezultaty można osiągnąć stosując wysokiej jakości środki czyszczące i pilnując, by wszystkie osoby sprzątające pracowały zgodnie z planami i protokołami czyszczenia w sposób profesjonalny i konsekwentny.

Double-your-protection_grey_website_final.jpg

Wiele mopów i ściereczek Vileda Professional posiada certyfikaty wydane przez niezależne laboratoria, które potwierdzają, że usuwają one nawet 99,99% bakterii. Stosowanie środków dezynfekujących zapewnia podwójną ochronę, ponieważ łączy optymalne usuwanie i dezynfekcję w ramach jednego, wydajnego procesu procesie.

By uzyskać więcej informacji na temat zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów i zakażeń, skontaktuj się z Vileda Professional.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami