Vileda NLC Header pic component.jpg

Skuteczna kontrola zanieczyszczeń, zbieranie zanieczyszczeń biologicznych i doskonałe usuwanie pozostałości dzięki wyjątkowej technologii mikrowłókien. 


Szukasz partnera, który pomoże zapewnić poziom Next Level Clean w Twojej placówce? Nasze systemy pomogą zapewnić niezrównaną kontrolę zanieczyszczeń, zbieranie zanieczyszczeń biologicznych i wydajność usuwania pozostałości. 
 

Vileda Professional jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych systemów czyszczenia mechanicznego z mikrowłókien, stosowanych do czyszczenia wnętrz w środowiskach kontrolowanych. Obsługujemy kilka segmentów, w tym pomieszczenia czyste w przemyśle farmaceutycznym, w zakładach prowadzących program kontroli zanieczyszczeń, produkujących leki lub wyroby medyczne dopuszczone do stosowania jako produkty lecznicze.
 

hero atf small.png

Nieustannie przesuwamy granice, rzucając wyzwanie ograniczeniom stawianym przez mechaniczną technologię czyszczenia produktami z mikrowłókien. Naszym celem jest opracowanie innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią procedury czyszczenia i dezynfekcji oraz w sposób zrównoważony zapewnią poziom NEXT LEVEL CLEAN w Twojej placówce! 

Wiele spośród największych firm farmaceutycznych na świecie już korzysta z naszego – opartego na nowatorskich rozwiązaniach – partnerskiego podejścia do „utrzymania czystości”. 

Zapewniamy kompletne rozwiązania w dziedzinie kontroli zanieczyszczeń, w tym planowanie, testowanie rozwiązań i szkolenia. Nasze produkty są walidowane przez niezależne instytuty badawcze zgodnie z wymogami norm ISO i GMP. Dzięki doskonalonej przez lata doświadczeń wiedzy technicznej pomożemy Ci osiągnąć wyższy standard i klasyfikację poziomu „czystości”.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami pomoże zapewnić wyższą skuteczność zbierania zanieczyszczeń biologicznych i usuwania pozostałości, dzięki czemu możesz osiągnąć własny, pożądany poziom NEXT LEVEL CLEAN.