MicroTuff Plus

Nowa ścierka MicroTuff Plus – wyjątkowo wytrzymały produkt czyszczący od Vileda Professional

MicroTuff Plus to ścierka z serii MicroTuff firmy Vileda Professional wykonana z dzianiny osnowowej. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich, którzy szukają bezpiecznych dla środowiska i wyjątkowo wydajnych sposobów sprzątania. Zaprojektowana do utrzymywania w czystości i higienie wszystkich miejsc oraz powierzchni w budynkach ogólnego przeznaczenia, placówkach służby zdrowia i obiektach HoReCa.

Niezwykle trwałe ścierki ekologiczne dla perfekcjonistów

Ścierka MicroTuff Plus jest wykonana z bardzo chłonnej mikrofibry o dużej objętości i wygodnym chwycie. Gwarantuje doskonałe pokrycie oraz jak najlepsze zbieranie cząstek na wszystkich rodzajach powierzchni. Sprawdzi się do sprzątania na sucho – np. jako ścierka do kurzu – a także na wilgotno i mokro.

Ścierka umożliwia usuwanie do 99,99%* wirusów i może być prana do 700 razy. Jest to zrównoważona opcja do codziennego i profesjonalnego czyszczenia. Jako produkt przyjazny dla środowiska ścierka została wyróżniona znakiem Nordic Swan Ecolabel. MicroTuff Plus jest idealna do szybkiego i skutecznego czyszczenia.

Zalety produktu:

  • Wyjątkowo drobne mikrowłókna czyszczące zapewniają wysoką skuteczność,
  • Produkt został wyróżniony znakiem Nordic Swan Ecolabel,
  • Niesamowicie duża chłonność rozlanych płynów oraz silne zbieranie cząsteczek, nawet tłustych zabrudzeń, takich jak odciski palców,
  • Likwidacja do 99,99% koronawirusa bydlęcego z powierzchni winylowych, jak potwierdzają testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach,
  • Najwyższa trwałość do 700 cykli prania przy zachowaniu doskonałej stabilności kolorów, jak potwierdziły testy chemicznej dezynfekcji termicznej w temperaturze 60°C przeprowadzone w wewnętrznym laboratorium,
  • Kodowanie kolorystyczne – ścierki występują w 4 wersjach kolorystycznych co umożliwia ich rozróżnianie i uniknięcie niechcianego zastosowania tej samej ścierki do różnych powierzchni,
  • Jest to nowa rodzina produktów MicroTuff – nowa seria ścierczek MicroTuff dająca doskonałe połączenie czystości i trwałości.

Poznaj bliżej ścierki Vileda MicroTuff

Nasze nowe ścierki z mikrofibry MicroTuff dostępne są w trzech różnych wersjach, aby sprostać wymaganiom użytkowników, w tym profesjonalnych zespołów sprzątających. Nowa rodzina produktów MicroTuff obejmuje MicroTuff Base, MicroTuff Swift i MicroTuff Plus. Wszystkie trzy ścierki wielokrotnego użytku oferują doskonałą trwałość przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości rezultatów czyszczenia. Wybierz jeden z dostępnych poziomów wytrzymałości: MicroTuff Base wytrzymuje do 300 cykli prania, MicroTuff Swift do 500 cykli prania, a MicroTuff Plus do 700 cykli prania.

Ściereczki Vileda Professional MicroTuff zostały opracowane specjalnie pod kątem zarówno metody wstępnie przygotowanej, jak i wiaderkowej oraz spryskiwaczem. Każda z nich jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych – ścierka żółta Vileda, ścierka Vileda zielona, niebieska i czerwona (o dużej stabilności barw) – co ułatwia identyfikację i zapewnia higienę we wszystkich środowiskach, a także długotrwały profesjonalny wygląd. Asortyment ścierczek MicroTuff został wyróżniony znakiem ekologicznym Nordic Swan Ecolabel, co oznacza, że spełniają one surowe kryteria ekologiczne i środowiskowe.

Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
MicroTuff Plus niebieski 38 x 38 169916 20 169918 5
MicroTuff Plus zielony 38 x 38 169920 20 169921 5
MicroTuff Plus żółty 38 x 38 169922 20 169923 5
MicroTuff Plus czerwony 38 x 38 169924 20 169925 5

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami