MicroTuff Base

Nowa ściereczka do sprzątania MicroTuff Base

DLA WSZECHSTRONNYCH

MicroTuff Base to dzianinowe ściereczki do czyszczenia ogólnego zastosowania od Vileda Professional. Produkt łączy w sobie dużą siłę czyszczenia mikrofibry z wysoką wytrzymałością, dzięki czemu można nim czyścić wszystkie rodzaje powierzchni w codziennym użytkowaniu. Ściereczka MicroTuff Base osiąga doskonałe rezultaty czyszczenia i jest trwała, dlatego została wyróżniona znakiem ekologicznym Nordic Swan Ecolabel, który podkreśla, że produkt jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska.

Przeczytaj więcej o nowej ściereczce MicroTuff Base poniżej

 

Nowa ściereczka MicroTuff Base jest skierowana do użytkowników, którzy potrzebują mocnej i niezawodnej ściereczki z mikrofibry o doskonałych właściwościach czyszczących do różnych rodzajów powierzchni. Dzięki wysokiej skuteczności usuwania rozlanych płynów jest idealna do codziennego użytku. MicroTuff Base zapewnia wysoką trwałość aż do 300 cykli prania.

Zalety produktu: 

  • Duża siła czyszczenia mikrofibry
  • Do ogólnego zastosowania i codziennego użytku
  • Wysoka trwałość do 300 cykli prania, jak potwierdziły testy chemicznej dezynfekcji termicznej w temperaturze 60°C przeprowadzone w wewnętrznym laboratorium
  • Produkt wyróżniony znakiem Nordic Swan Ecolabel 

Nowa rodzina produktów MicroTuff

Ściereczki z mikrofibry łączą w sobie perfekcyjną jakość i najwyższą trwałość

Marka Vileda Professional udoskonaliła swoją udaną rodzinę ściereczek z dzianiny z mikrofibry. Nowe ściereczki do sprzątania MicroTuff: MicroTuff Base, r-MicroTuff Swift oraz MicroTuff Plus są dostępne w trzech różnych wersjach, aby spełnić wszystkie wymagania związane ze sprzątaniem. Maksymalna wydajność i czystość mikrofibry oraz doskonała higiena i trwałość gwarantują skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni we wszystkich obszarach. Te wysokowydajne ściereczki dostępne są w czterech kolorach i można je prać do 300, 500, a nawet 700 razy, dzięki czemu otrzymały certyfikat Nordic Swan Ecolabel potwierdzający, że są bezpieczne dla środowiska. Ściereczki MicroTuff nadają się zarówno do metody wstępnie przygotowanej, jak i do wycierania za pomocą wiadra oraz spryskiwacza.

Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
MicroTuff Base zielony 36 x 36 169910 20 169911 5
MicroTuff Base niebieski 36 x 36 169906 20 169907 5
MicroTuff Base żółty 36 x 36 169912 20 169913 5
MicroTuff Base czerwony 36 x 36 169914 20 169915 5

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami