MicroTuff Plus

Nowa ścierka MicroTuff Plus – wyjątkowo wytrzymały produkt czyszczący od Vileda Professional

MicroTuff Plus to ścierka z serii MicroTuff firmy Vileda Professional wykonana z dzianiny osnowowej. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich, którzy szukają bezpiecznych dla środowiska i wyjątkowo wydajnych sposobów sprzątania. Zaprojektowana do utrzymywania w czystości i higienie wszystkich miejsc oraz powierzchni w budynkach ogólnego przeznaczenia, placówkach służby zdrowia i obiektach HoReCa.

Niezwykle trwałe ścierki ekologiczne dla perfekcjonistów

Ścierka MicroTuff Plus jest wykonana z bardzo chłonnej mikrofibry o dużej objętości i wygodnym chwycie. Gwarantuje doskonałe pokrycie oraz jak najlepsze zbieranie cząstek na wszystkich rodzajach powierzchni. Sprawdzi się do sprzątania na sucho – np. jako ścierka do kurzu – a także na wilgotno i mokro.

Ścierka umożliwia usuwanie do 99,99%* wirusów i może być prana do 700 razy. Jest to zrównoważona opcja do codziennego i profesjonalnego czyszczenia. Jako produkt przyjazny dla środowiska ścierka została wyróżniona znakiem Nordic Swan Ecolabel. MicroTuff Plus jest idealna do szybkiego i skutecznego czyszczenia.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami