System ClickSpeed

Produkty do System ClickSpeed

System ClickSpeed

Mopy jednorazowe Vileda Professional - System ClickSpeed!

W Vileda Professional oferujemy innowacyjne rozwiązanie w postaci mopów jednorazowych, które są idealne dla branż, gdzie zachowanie higieny jest kluczowe. Nasze mopy jednorazowe to świetne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki nim nie trzeba kupować dodatkowych akcesoriów, takich jak wiadra i wkłady do mopa. Nasze mopy jednorazowe są bardzo proste w obsłudze - wystarczy włożyć ściereczkę jednorazową i gotowe!

Mop na ściereczki jednorazowe - ClickSpeed

Mop na ściereczki jednorazowe ClickSpeed to łatwy w użyciu, ergonomiczny i konkurencyjny system mopów płaskich, który pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i skuteczność w sprzątaniu. Dzięki temu, że można je stosować do różnych powierzchni, są one idealne dla różnych branż, w tym gastronomicznej, medycznej i spożywczej.

Mop ClickSpeed Doskonale nadaje się do stosowania w wielu środowiskach

Istnieje wiele środowisk pracy, gdzie kluczowe jest zachowanie czystości. W takich miejscach mopy jednorazowe sprawdzają się idealnie. System mopów ze ściereczkami jednorazowymi pozwala na utrzymanie higieny i nieroznoszenie zarazków pomiędzy gabinetach lekarskich, weterynaryjnych, czy kosmetycznych. Jednorazową chusteczkę na mop wyrzuca się do odpowiednich pojemników po zakończeniu sprzątania pomieszczenia. A założenie nowej ściereczki jest szybkie i proste, dzięki temu personel sprzątający pokocha to rozwiązanie.

Higieniczny mop jednorazowy sprawdzi się również w branży gastronomicznej, produkcyjnej, jak i serwisowej.

Pozwoli to na szybkie i efektywne sprzątanie mocno zabrudzonych stanowisk pracy. Gdzie po każdym sprzątaniu nie trzeba tracić czasu na solidne i długotrwałe mycie mopów. Cena jednego mopa odpowiada kosztowi cyklu prania mopa wielokrotnego użytku

Odpowiedzialne rozwiązanie – ogranicza koszty prania i zanieczyszczenie środowiska

System ClickSpeed z chusteczką jednorazową z mikrowłókien jest oszczędnym i odpowiedzialnym wyborem:

  • Niższe koszty prania – cena jednej chusteczki odpowiada cyklowi myciu mopa wielokrotnego użytku.
  • Mniejsze zużycie detergentów i wody – niższe koszty i pozytywny wpływ na środowisko

Skontaktuj się z nami, by uzyskać pomoc i porady tak, byś mógł podjąć decyzję, czy system ClickSpeed stanowi odpowiedni wybór dopasowany do Twoich potrzeb.