System UltraSpin Mini

Produkty do System UltraSpin Mini

System UltraSpin Mini

Kompaktowy system do sprzątania niewielkich powierzchni

UltraSpeed Mini jest prostym w użyciu, kompaktowym systemem z przełomową wyciskarką obrotową i główką mopa wykonaną w 100% z mikrowłókien. System umożliwia skuteczne sprzątanie w krótszym czasie, obniża koszty i wymaga mniejszego wysiłku użytkownika.

Krótka charakterystyka systemu

  • Główka mopa wykonana w całości z mikrowłókien
  • Spełnia wysokie standardy ergonomiczne – praca bez pochylania się
  • Szybko zbiera rozlane ciecze
  • Szerokość pokrycia posadzki: 30 cm
  • Wiadro z osłoną przed chlapaniem nie pozwala na rozpryskiwanie wody
  • Trójkątny kształt mopa ułatwia czyszczenie narożników
  • System przystosowany do czyszczenia ścian i podłóg

Kiedy liczy się szybkość

Wysoko chłonny mop z mikrowłókien i wydajna wyciskarka sprawiają, że system UltraSpin Mini doskonale nadaje się do szybkiego zbierania rozlanych cieczy w restauracjach lub kawiarniach. Świetnie sprawdza się także przy szybkim przecieraniu powierzchni podłogowych w sklepach i supermarketach.

Sekret szybkości systemu to uniwersalny proces odwirowania i wyżymania mopa: użytkownik kontroluje stopień nasączenia główki mopa wodą, dzięki czemu system można stosować do różnych aplikacji, od czyszczenia na sucho delikatnych posadzek po dezynfekowanie na mokro.

Łatwy w użyciu i ergonomiczny

System UltraSpin Mini jest bardzo łatwy w użyciu. Po prostu zanurz mopa w roztworze do czyszczenia, włóż go do wyciskarki, wciśnij pedał nożny i rozpocznij odwirowywanie, a następnie wyjmij mopa i rozpocznij sprzątanie.

Wyciskarką odwirowującą steruje się za pomocą pedała nożnego, nie dźwigni, dzięki czemu system nie obciąża kręgosłupa ani nadgarstków personelu sprzątającego, który nie musi się schylać, by wycisnąć mopa.

Dostarczaj najlepszych narzędzi swoim pracownikom

Skontaktuj się z nami, by uzyskać pomoc i porady tak, byś mógł podjąć decyzję, czy system UltraSpin Mini stanowi odpowiedni wybór dopasowany do Twoich potrzeb.