1920x550_MicroTuff_range_header_web.jpg

Nowa rodzina produktów MicroTuff

Ściereczki z mikrofibry łączą w sobie perfekcyjną jakość i najwyższą trwałość.

Marka Vileda Professional udoskonaliła swoje ściereczki z mikrofibry: Nowe ściereczki MicroTuff: MicroTuff Base, MicroTuff Swift i MicroTuff Plus są dostępne w trzech różnych wersjach, aby spełnić wszystkie wymagania związane ze sprzątaniem. Maksymalna wydajność i czystość mikrofibry oraz doskonała higiena i trwałość gwarantują skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni we wszystkich obszarach. Te wysokowydajne ściereczki dostępne są w 4 kolorach i można je prać od 300 do 500, a nawet 700 razy, dzięki czemu otrzymały certyfikat Nordic Swan Ecolabel potwierdzający, że są bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Ściereczki MicroTuff nadają się zarówno do metody wstępnie przygotowanej, jak i do wiaderkowej oraz spryskiwacza.

Połączenie jakości mikrofibry z najwyższą trwałością zostało udoskonalone za pomocą nowej serii ściereczek MicroTuff.

Dla WSZECHSTRONNYCH

MicroTuff_base_305x305.jpg

Dla WSZECHSTRONNYCH

Nowa ściereczka MicroTuff Base została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują mocnej i niezawodnej ściereczki z mikrofibry o doskonałych właściwościach czyszczących do sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni. Wysoka wydajność usuwania rozlanych płynów sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. MicroTuff Base zapewnia wysoką trwałość aż do 300 cykli prania. Ściereczka otrzymała znak Nordic Swan Ecolabel.   
 • Moc czyszcząca mikrofibry
 • Do ogólnego zastosowania i codziennego użytku
 • Wysoka trwałość aż do 300 cykli prania
 • Produkt wyróżniony znakiem Nordic Swan Ecolabel

Dla WYDAJNYCH

MicroTuff_swift_305x305.jpg

Dla WYDAJNYCH

Nowa ściereczka MicroTuff Swift to doskonały wybór dla tych, którzy szukają dodatkowej wydajności i chłonności. Wyjątkowo drobna struktura z mikrofibry o zwiększonej objętości łączy w sobie doskonałą higienę i trwałość. Ściereczka usuwa do 99,99% koronawirusa bydlęcego z powierzchni winylowych, co potwierdziły testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach. Skuteczność czyszczenia jest zachowana nawet w przypadku pominięcia detergentów. Dzianina MicroTuff Swift zapewnia bardzo wysoką chłonność rozlanych cieczy i silne zbieranie cząsteczek, w połączeniu z wysoką trwałością do 500 cykli prania przy zachowaniu dużej stabilności kolorów. Produkt nagrodzony ekologicznym znakiem Nordic Swan Ecolabel.   
 • Wyjątkowo drobne mikrowłókna czyszczące zwiększają skuteczność i chłonność na wszystkich rodzajach powierzchni
 • Usuwa do 99,99% koronawirusa bydlęcego z powierzchni winylowych, co potwierdziły testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach
 • Bardzo wysoka chłonność rozlanych płynów i silne zbieranie cząstek
 • Doskonała trwałość do 500 cykli prania
 • Produkt nagrodzony ekologicznym znakiem Nordic Swan Ecolabel

Dla PERFEKCJONISTÓW

MicroTuff_plus_305x305.jpg

Dla PERFEKCJONISTÓW

Nowa ściereczka MicroTuff Plus została stworzona z myślą o perfekcjonistach. Jej doskonała objętość i wygodny, miękki chwyt dzięki wyjątkowo delikatnej mikrofibrze gwarantuje najwyższą chłonność i pokrycie oraz doskonałe zbieranie cząstek i równomierne usuwanie tłustych zabrudzeń na wszystkich rodzajach powierzchni. Z tego względu MicroTuff Plus nadaje się do stosowania w obszarach ogólnego zastosowania, obszarach z żywnością i napojami, jak również w obszarach wrażliwych pod względem higienicznym. Usuwa do 99,99% koronawirusa bydlęcego co potwierdziły testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach. MicroTuff Plus zapewnia najwyższą trwałość do 700 cykli prania oraz dużą stabilność kolorów. Ściereczka Premium MicroTuff Plus została nagrodzona ekologicznym znakiem Nordic Swan Ecolabel.

 • Wyjątkowo drobne mikrowłókna, doskonała objętość oraz najwyższy stopień pokrycia powierzchni
 • Usuwa do 99,99% koronawirusa bydlęcego, jak potwierdziły testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach 
 • Niezrównana chłonność w połączeniu z doskonałą zdolnością wychwytywania cząsteczek i skutecznym usuwaniem nawet tłustych zabrudzeń
 • Najwyższa trwałość do 700 cykli prania
 • Produkt nagrodzony ekologicznym znakiem Nordic Swan Ecolabel