Wytyczamy nowe standardy dla wózków serwisowych: Vileda Professional przedstawia wózek serii Origo 2.


Nowy wózek serwisowy Origo 2 jest najbardziej innowacyjnym wózkiem serwisowym, jaki został kiedykolwiek zaprojektowany przez Vileda Professional. Wózki nowej generacji zapewniają wyższe standardy higieny, większą wydajność, większe bezpieczeństwo użytkowników i miejsc pracy, a także pełną integrację z tabletami i cyfrowymi przyborami do sprzątania .
Opracowany, aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom w profesjonalnej branży utrzymania czystości, niezależnie od tego, czy chodzi o jak najszybsze sprzątnięcie dużych budynków biurowych, sprostanie surowym normom higienicznym w szpitalach czy zapewnienie bezpieczeństwa na lotniskach. Wózek serwisowy Origo 2 firmy Vileda Professional jest gotowy na wszystkie wyzwania dzięki szeregowi innowacyjnych funkcji.
Pokrywy otwierane za pomocą przycisku, schowki na wiele narzędzi, odczepiane wózki dodatkowe (satelity) oraz unikalne rozwiązanie do przechowywania tabletów/padów w pokrywie, pozwalające użytkownikom zobaczyć i reagować na komunikaty, to tylko niektóre z aspektów, które przemawiają za wyborem właśnie tego wózka serwisowego.
W przypadku szczególnie dużych obiektów obecnie istnieje możliwość wyposażenia wózka Origo 2 w opcjonalny silnik. Dzięki jego uniwersalnej konstrukcji firmy sprzątające mogą skonfigurować wózek Origo 2 zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Istnieje również możliwość zakupu wózka wyprodukowanego z zastosowaniem materiałów pochodzących z recyklingu w trosce o środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej na: origo2.vileda-professional.com.