Ścierki do każdej powierzchni

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją wybranych produktów Vileda Professional! Znajdziesz w niej optymalne rozwiązania, pozwalające osiągnąć wysoką jakość sprzątania oraz obniżyć koszty utrzymania czystości.

Od 70 lat Vileda z powodzeniem ułatwia klientom wykonywanie prac prac domowych dzięki innowacyjnym produktom do sprzątania. Vileda to ciesząca się uznaniem na całym świecie marka produktów gospodarstwa domowego, obecna w ponad 30 krajach.

Wszystko zaczęło się w 1947 roku, kiedy to dwóch pracowników zakładu w Weinheim zauważyło, że pracownicy sprzątający używają resztek włókniny do sprzątania podłóg. Pomysł został wykorzystany i w ten sposób powstała ścierka do okien Viledy. Nazwa "Vileda" wywodzi się od niemieckiego słowa "wie Leder" lub "jak skóra"; włóknina przypominała w dotyku irchę i została wprowadzona na rynek w 1948 roku.

Dla marki trwałość i długa żywotność produktu zawsze były szczególnie ważnymi korzyściami dla klienta. Vileda bierze również pod uwagę kulturę różnych krajów, ponieważ każdy kraj ma swoje własne nawyki w zakresie sprzątania.

W ostatnim czasie segment sprzątania elektrycznego zyskał również popularność w wielu gospodarstwach domowych. Klienci wybierają automatyczne roboty do odkurzania, myjki próżniowe do okien zasilane bateriami litowo-jonowymi oraz elektryczne szczotki do podłóg. Vileda sprzedaje również robota do wycierania kurzu "ViROBi Slim" oraz robota ssącego "VR 302" do w pełni automatycznego czyszczenia podłóg.

Oprócz asortymentu artykułów gospodarstwa domowego Vileda oferuje również od ponad 50 lat portfolio produktów przeznaczone dla profesjonalnej branży sprzątającej: Vileda Professional dostarcza innowacyjne rozwiązania dla profesjonalnych użytkowników pracujących w różnych środowiskach, jak służba zdrowia, pomieszczenia typu cleanroom, do ogólnego sprzątania budynków, a także dla hoteli i restauracji. Wraz z postępem technologicznym i zmieniającymi się potrzebami, Vileda Professional kontynuuje wieloletnią tradycję innowacyjności marki: wraz z "iQonnect" Vileda Professional wprowadziła na rynek rozwiązanie cyfrowe, które pozwala firmom sprzątającym na znaczne obniżenie kosztów zarządzania poprzez cyfryzację podstawowych procesów operacyjnych.