Wchłania 15 razy więcej wody niż waży.

Wettex® to higieniczna i łatwa w użyciu ścierka do szybkiego wycierania, pochłaniająca ilość cieczy odpowiadającą nawet 15-krotności jej wagi. Oszczędza dużo czasu, ponieważ szybko się zwilża, łatwo spłukuje i wyżyma oraz jest bardzo chłonna. Wybierz Wettex®, jeśli poszukujesz szybkiej metody łatwego wycierania na mokro bez strzępienia się.

Ergonomia

Niskie tarcie, wysoka chłonność, miękkość i mięsistość sprawiają, że ścierka Wettex® nie między rąk ani ramion operatora.

Środowisko i higiena

Stosujemy w pełni biodegradowalne, wodne barwniki i nie wykorzystujemy chloru w procesie produkcji. Ścierki są kodowane kolorystycznie, by unikać przenoszeniu zanieczyszczeń. Można je prać w temp. do 95°C.

Higiena i bezpieczeństwo

Dzięki kodowaniu kolorem, można zastosować proces czyszczenia spełniający standardy higieny i zasady HACCP.

Materiał

Gąbczasta ścierka Wettex® jest wykonana z naturalnych materiałów: składa się w 1/3 z bawełny i w 2/3 z celulozy. Ekstra długie włókna bawełniane sprawiają, że ścierka Wettex jest trwała, ale elastyczna i miękka. Optymalna gęstość włókien i wielkość porów oznacza doskonałą chłonność, w ścierkę może wsiąknąć nawet 15 x więcej wody niż sama ścierka waży. 

Zastosowanie

Wettex® to oryginalna gąbczasta ścierka zaprojektowana do wydajnego zbierania rozlanych cieczy i szybkiego wycierania mokrych powierzchni w kuchniach, barach i restauracjach.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami