Quick 'n Dry rolka i dozownik

Quick'n'Dry rolka i dozownik - Gotowy do użycia system delikatnej gąbczastej ścierki

Quick'n'Dry oszczędza czas ze względu na szybkie zwilżanie, łatwe spłukiwanie i wyżymanie oraz wysoką chłonność. Wybierz Quick'n Dry do szybkiego, łatwego wycierania na mokro bez pozostawiania kłaczków. Zawsze gotowa do użycia – wystarczy wyciągnąć i odciąć. Ścierka do jednorazowego użytku lub z opcją wielokrotnego prania w temp. do max. 95°C.

Ergonomia – ścierki na rolce

Dozownik umożliwia łatwe i szybkie sięgnięcie po odpowiednią ilość ściereczki. Wysoka chłonność, miękkość i elastyczność sprawiają, że sprzątanie ze ścierką Quick'n Dry jest bardzo proste i skuteczne.

Środowisko i higiena – ściereczki ekologiczne

Ścierka nadaje się do kompostowania i jest w pełni biodegradowalna. Charakteryzuje się wodnym barwnikiem i bezchlorowym procesem produkcji.

Materiał – ściereczka gąbczasta

Quick'n'Dry jest wykonana z tego samego materiału jak oryginalna ścierka gąbczasta Wettex® – 1/3 bawełny i 2/3 celulozy. Ekstra długie włókna bawełniane sprawiają, że ścierka jest trwała, a jednocześnie elastyczna i miękka. Optymalna gęstość włókien i wielkość porów gwarantują doskonałą chłonność – do 15 x więcej niż waży ścierka. Quick'n Dry jest dostępna w rolkach opracowanych specjalnie do dozownika Quick'n Dry. Dozownik należy mocować na ścianie, a wbudowane ostrze sprawia, że cięcie ścierki jest szybkie i proste.

Zastosowanie

Dzięki wygodnemu dozownikowi, wysokochłonne ściereczki jednorazowe w rolce szczególnie dobrze nadają się do natychmiastowego wycierania rozlanych cieczy i wycierania na mokro. Ścierka Quick'n Dry doskonale sprawdzi się w domu, profesjonalnych kuchniach i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz!.

Zalety produktu:

  • Wysokiej jakości, delikatna ścierka gąbczasta, sprężysta i przyjemna w dotyku,
  • Do czyszczenia na sucho, wilgotno i mokro,
  • Bardzo dobre wchłanianie wody i brudu,
  • Brak problemu ze strzępieniem się,
  • Ekonomiczność, długość ścierki może być każdorazowo docinana w zależności od potrzeb,
  • Możliwość kompostowana, biodegradowalność,
  • Długość rolki to aż 10 m,
  • Dozownik wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, może być wykorzystany na wózku serwisowym Origo po zastosowaniu dodatkowych zacisków
Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
Quick ’n Dry rolka żółty 1000 x 25 145631 4 145632 1
Quick ’n Dry dozownik szary - 129459 4 129460 1
Quick`n Dry rolka niebieski 1000 x 25 100145 4 100746 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami