Quick ’n Dry dozownik

Quick'n'Dry rolka i dozownik - Gotowy do użycia system delikatnej gąbczastej ścierki

Quick'n'Dry oszczędza czas ze względu na szybkie zwilżanie, łatwe spłukiwanie i wyżymanie oraz wysoką chłonność. Wybierz Quick'n Dry do szybkiego, łatwego wycierania na mokro bez pozostawiania kłaczków. Zawsze gotowa do użycia – wystarczy wyciągnąć i odciąć. Ścierka do jednorazowego użytku lub z opcją wielokrotnego prania w temp. do max. 95°C.

Ergonomia – ścierki na rolce

Dozownik umożliwia łatwe i szybkie sięgnięcie po odpowiednią ilość ściereczki. Wysoka chłonność, miękkość i elastyczność sprawiają, że sprzątanie ze ścierką Quick'n Dry jest bardzo proste i skuteczne.

Środowisko i higiena – ściereczki ekologiczne

Ścierka nadaje się do kompostowania i jest w pełni biodegradowalna. Charakteryzuje się wodnym barwnikiem i bezchlorowym procesem produkcji.

Materiał – ściereczka gąbczasta

Quick'n'Dry jest wykonana z tego samego materiału jak oryginalna ścierka gąbczasta Wettex® – 1/3 bawełny i 2/3 celulozy. Ekstra długie włókna bawełniane sprawiają, że ścierka jest trwała, a jednocześnie elastyczna i miękka. Optymalna gęstość włókien i wielkość porów gwarantują doskonałą chłonność – do 15 x więcej niż waży ścierka. Quick'n Dry jest dostępna w rolkach opracowanych specjalnie do dozownika Quick'n Dry. Dozownik należy mocować na ścianie, a wbudowane ostrze sprawia, że cięcie ścierki jest szybkie i proste.

Zastosowanie

Dzięki wygodnemu dozownikowi, wysokochłonne ściereczki jednorazowe w rolce szczególnie dobrze nadają się do natychmiastowego wycierania rozlanych cieczy i wycierania na mokro. Ścierka Quick'n Dry doskonale sprawdzi się w domu, profesjonalnych kuchniach i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz!.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami