Quick ’n Dry rolka

Gotowy do użycia system delikatnej gąbczastej ścierki

Quick'n Dry oszczędza czas ze względu na szybkie zwilżanie, łatwe spłukiwanie i wyżymanie oraz wysoką chłonność. Wybierz Quick'n Dry do szybkiego, łatwego wycierania na mokro bez pozostawiania kłaczków. Zawsze gotowa do użycia – wystarczy wyciągnąć i odciąć. Ścierka do jednorazowego użytku lub z opcją wielokrotnego prania w temp. 95°C.

Ergonomia

Niskie tarcie, wysoka chłonność, miękkość i elastyczność sprawiają, że Quick'n Dry nie męczy rąk ani ramion.

Środowisko i higiena

Nadaje się do kompostowania i jest w pełni biodegradowalna z wodnym barwnikiem i bezchlorowym procesem produkcji.

Material

Quick'n Dry jest wykonana z tego samego materiału jak oryginalna ścierka gąbczasta Wettex® - 1/3 bawełny i 2/3 celulozy. Ekstra długie włókna bawełniane sprawiają, że ścierka jest trwała, a jednocześnie elastyczna i miękka. Optymalna gęstość włókien i wielkość porów gwarantują doskonałą chłonność – do 15 x więcej niż waży ścierka. Quick'n Dry jest dostępna w rolkach opracowanych specjalnie do dozownika Quick'n Dry. Dozownik należy mocować na ścianie, a wbudowane ostrze sprawia, że cięcie ścierki jest szybkie i proste.

Zastosowanie

Dzięki wygodnemu dozownikowi wysoko chłonna ścierka Quick'n Dry szczególnie dobrze się nadaje do wycierania rozlanych cieczy i wycierania na mokro w profesjonalnych kuchniach.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami