MicroRoll ścierka z mikrowłókien

100% skuteczności czyszczenia mikrowłówkien.

Nic nie czyści tak dogłębnie, jak mikrowłókna. Jedno przejechanie ścierką usuwa tłuste plamy i odciski palców bez konieczności szorowania czy schnięcia powierzchni. Jak to możliwe? Bardzo cienkie mikrowłókna dosłowni zdrapują i pochłaniają brud z powierzchni, pozostawiając jedynie drobne kropelki wody. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze, szczególnie że do utrzymania czystości możesz zastosowań bardzo niewiele środków chemicznych lub możesz także nie stosować ich wcale.

MicroRoll jest wykonana z nieskończonych mikrowłókien wykorzystujących opatentowaną technologię Freudenberga. Została stworzona jako ścierka jednorazowego użytku w rolce. Zapewnia wysokie standardy higieny ze względu na fakt, iż nie przenosi zanieczyszczeń. Nie ma potrzeby płacenia za pranie, co przekłada się na realne oszczędności.

Higiena i bezpieczeństwo

Ścierka MicroRoll zapewnia wysokie standardy higieny nie tylko ze względu na fakt, że jest produktem jednorazowego użytku, ale również ze względu na dokładne usuwanie nawet 99,9% bakterii dzięki zawartości mikrowłókien, co zostało potwierdzone testami przeprowadzonymi przez niezależny instytut w Wielkiej Brytanii: Microsearch Laboratories.

Zastosowanie

Ścierka MicroRoll umożliwia 1-etapowe sprzątanie. Nadaje się do metody wiadrowej oraz natryskowej. Może być stosowana do wszystkich wodoodpornych powierzchni, jak blaty, szafki kuchenne, bary, stoły itp. Nadaje się także do powierzchni w sanitariatach, jak np. zlewów, toalet i płytek.

 

Zalety produktu

  • Doskonałe połączenie ścierki jednorazowego użytku z zaletami ścierek z mikrowłókien
  • Czyści nie pozostawiając smug na stali nierdzewnej, szkle i innych błyszczących powierzchniach
  • Nie pozostawia zanieczyszczeń
  • Dozownik rolowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, może być wykorzystany na wózku serwisowym Origo po zastosowaniu dodatkowych zacisków
  • Rolka perforowana zawiera 200 szt. ścierek o wymiarach 25 x 35 cm
Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
MicroRoll biały 25 x 35 149041 4 149042 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami