System SafePlus Mini

System SafePlus Mini – najlepsze rozwiązanie do sporadycznego sprzątania

Bezpiecznie i skutecznie! Osiągaj najwyższy poziom czystości. System SafePlus Mini to dozownik, w którym są umieszczone ściereczki jednorazowego użytku do profesjonalnego sprzątania. Został zaprojektowany do efektywnego sprzątania! Innowacyjne zamknięcie zapewnia funkcjonalność i dodatkowe bezpieczeństwo. Antybakteryjna samozamykająca się pokrywa gwarantuje, że nigdy więcej nie zostawisz otwartego dozownika, a dodatkowo zachowuje swoje właściwości nawet po 80 cyklach w autoklawie. Ścierki na rolce umieszczone są w dozowniku w zgrzewanej folii, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo przechowywania.

System SafePlus Mini, w którym umieszczono ściereczki jednorazowe, zapewnia higieniczne czyszczenie różnych powierzchni i zabezpiecza przed zakażeniami krzyżowymi. SafePlus MicronRoll Mini jest naświetlana promieniami gamma dla jeszcze większej higieny.

Ta ściereczka z mikrowłókna usuwa plamy, kurz a nawet uporczywy brud taki jak zaschnięty płyn lub odciski palców. Nawet bez detergentów, przy użyciu tylko wody usuwają 99,99% BCoV (bydlęcy koronawirus) i 99,98% bakterii z czyszczonych powierzchni. Aby zapewnić jeszcze większą ochronę i czystość, wystarczy użyć wraz ze ściereczką Vileda środka czyszczącego lub dezynfekującego.

Zalety produktu:

  • Twój PLUS w higienie: usuwa 99,98% bakterii i drobnoustrojów oraz 99,99% bydlęcego koronawirusa dzięki zawartości mikrowłókna,
  • Twój PLUS a bezpieczeństwo: SafePlus Mini jest naszym najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem dozującym dostępnym na rynku – to pierwszy system z antybakteryjną samozamykającą się pokrywą,
  • Twój PLUS a elastyczność: czyści i dezynfekuje nawet bez detergentów, a w razie potrzeby użyj ściereczki z wybranym środkiem czyszczącym lub dezynfekującym,
  • Twój PLUS a funkcjonalność: bezpieczne i łatwe przygotowanie ściereczek jednorazowych z mikrowłókna.

Dozownik ze ścierkami do profesjonalnego sprzątania

Dozownik wraz z ze ścierkami jednorazowego użytku został zaprojektowany do czyszczenia i dezynfekcji. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak: gabinety lekarskie, szpitalne sale dla pacjentów, sale operacyjne, baseny i SPA, kuchnie, a także do czyszczenia sprzętu fitness.

Dozownik mieści się na małej powierzchni i może być zamontowany na ścianie umożliwiając dostęp wszędzie tam gdzie jest potrzebny. Może być również zamontowany na wózku serwisowym Origo 2. Wystarczy dodać wybrany środek czyszczący aby zapewnić higienę na najwyższym poziomie.

 

SafePlus Mini:

  • zawiera 30 ściereczek,
  • sprawdzi się w miejscach, które wymagają wysokiej czystości,
  • nie strzępi się,
  • dla jeszcze większej skuteczności wystarczy dodać wybrany środek czyszczący,
  • daje możliwość montażu na ścianie lub wózku serwisowym Origo 2.

Sprawdź również SafePlus Maxi, który doskonale się sprawdza w codziennej pracy. Systemy SafePlus Maxi i SafePlus Mini są najbezpieczniejszymi i najbardziej innowacyjnymi systemami dozującymi od Viledy Professional.

Z systemem SafePlus poprawisz jakość sprzątania jednocześnie oszczędzając czas. Efektywne, łatwe i higieniczne sprzątanie – kup SafePlus Mini! Potrzebujesz więcej ściereczek? Wybierz SafePlus Maxi.

Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
SafePlus MicronRoll Mini (30 ściereczek) niebieski 28 x 30 166865 10 166866 1
SafePlus MicronRoll Mini (30 ściereczek) czerwony 28 x 30 166869 10 166870 1
SafePlus MicronRoll Mini (30 ściereczek) zielony 28 x 30 166867 10 166868 1
SafePlus MicronRoll Mini (30 ściereczek) żółty 28 x 30 166871 10 166872 1
SafePlus Mini dozownik szary 27 x 12 x 10,5 166875 4 166876 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami