SafePlus MicronRoll Maxi (120 ściereczek)

System SafePlus Maxi – najbezpieczniejszy system dozowania ściereczek jednorazowych

Wysoka jakość ścierek z mikrowłókna w połączeniu z innowacyjnym dozownikiem. System Safe Plus Maxi to dozownik, w którym są umieszczone ściereczki jednorazowe do profesjonalnego sprzątania. Myją i dezynfekują w tym samym czasie. Stworzone do szybkiego i higienicznego czyszczenia wszystkich powierzchni. Używając SafePlus unikniesz przenoszenia drobnoustrojów. SafePlus MicronRoll Maxi jest naświetlana promieniami gamma dla jeszcze większej higieny.

Ścierka Vileda Professional do czyszczenia i dezynfekcji

Usuwa plamy, kurz a nawet uporczywy brud taki jak zaschnięty płyn lub odciski palców. Przy użyciu tylko wody, nawet bez detergentów, likwiduje 99,99% BCoV (bydlęcy koronawirus) i 99,98% bakterii z czyszczonych powierzchni. Aby zapewnić higienę na najwyższym poziomie wystarczy użyć ściereczki ze środkiem czyszczącym lub dezynfekującym.

Zalety produktu:

  • Twój PLUS a higiena: usuwa 99,98% bakterii i drobnoustrojów oraz 99,99% bydlęcego koronawirusa dzięki zawartości mikrowłókna,
  • Twój PLUS a bezpieczeństwo: SafePlus Maxi jest naszym najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem dozującym dostępnym na rynku (pierwszy system z antybakteryjną samozamykającą się pokrywą),
  • Twój PLUS a elastyczność: w razie potrzeby użyj wraz ze środkiem czyszczącym lub dezynfekującym,
  • Twój PLUS a funkcjonalność: bezpieczne i łatwe przygotowanie ściereczek jednorazowego użytku z mikrowłókna.

Wysokiej jakości dozownik ze ścierkami do sprzątania dla profesjonalistów

SafePlus Maxi z dozownikiem jest naszym najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem dozującym. Zgrzewana folia, w której umieszczona jest rolka, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas przygotowywania oraz przechowywania.

System z antybakteryjną samozamykającą się pokrywą gwarantuje, że nigdy więcej nie zostawisz otwartego dozownika. Elastyczna antybakteryjna pokrywa zachowuje swoje właściwości nawet po 80 cyklach w autoklawie.

Dozownik wraz z ze ścierkami jednorazowego użytku został zaprojektowany do higienicznego czyszczenia stref wrażliwych. Bardzo dobrze nadaje się do użycia w pomieszczeniach takich jak: sale pacjentów, gabinety lekarskie, sale operacyjne, SPA i baseny, kuchnie oraz do czyszczenia sprzętu fitness.

 

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami