Ścierka PVAmicro Max

Do wycierania do sucha dużych, lśniących powierzchni

PVAmicro jest unikalną, innowacyjną i uniwersalną ścierką wykonaną z mikrowłókien impregnowanych tworzywem sztucznym (PVA). Powłoka zapewnia gładkość wewnętrznej struktury ścierki, gwarantując jej doskonałe właściwości czyszczące. Obszary zastosowań Ścierka PVAmicro Max doskonale nadaje się do wycierania do sucha dużych powierzchni bez pozostawiania smug. Dlatego też doskonale nadaje się do wycierania samochodów po myciu, ale może być także stosowana do czyszczenia wnętrza pojazdów. Ze względu na jej wymiary i dobrą chłonność ścierka PVAmicro Max nadaje się również doskonale do czyszczenia okien.

 

Zalety produktu

  • PVAmicro jest unikalną, innowacyjną i uniwersalną ścierką wykonaną z mikrowłókien impregnowanych tworzywem sztucznym (PVA)
  • Wysoka chłonność wody
  • Bardzo duże wymiary ścierki przez co doskonale nadaje się ona do wycierania do sucha dużych powierzchni (np. samochodów czy okien po myciu)
  • Wykonana z nietkanej włókniny, w porównaniu ze zwykłymi ścierkami z tkanych mikrowłókien po płukaniu zatrzymuje 40 razy mniej cząsteczek zanieczyszczeń
  • Usuwa do 99,99% koronawirusów BCoV z powierzchni winylowych, zgodnie z testami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium
Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
PVAmicro Max szary 50 x 44 147268 800 526387 1
PVAmicro Max szary 50 x 44 158176 100 526387 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami