Ścierka PVAmicro Max

PVAmicro - Unikalna, innowacyjna i uniwersalna ścierka

PVAmicro jest unikalną, innowacyjną i uniwersalną ścierką wykonaną z mikrowłókien impregnowanych tworzywem sztucznym (PVA). Powłoka zapewnia gładkość wewnętrznej struktury ścierki, gwarantując jej doskonałe właściwości czyszczące.

Obszary zastosowań ścierki z mikrowłókna PVAmicro Max

Ścierka PVAmicro Max doskonale nadaje się do wycierania do sucha dużych powierzchni bez pozostawiania smug. Dlatego też doskonale sprawdza się jako ścierka do samochodu. Ze względu na jej wymiary i dobrą chłonność ta ścierka Vileda Professional może być z powodzeniem wykorzystywana w roli ścierki do okien. Doskonała do użycia na wilgotno, a także na mokro.

 

Zalety produktu

  • PVAmicro jest unikalną, innowacyjną i uniwersalną ścierką wykonaną z mikrowłókien impregnowanych tworzywem sztucznym (PVA)
  • Wysoka chłonność wody
  • Bardzo duże wymiary ścierki przez co doskonale nadaje się ona do wycierania do sucha dużych powierzchni (np. samochodów czy okien po myciu)
  • Wykonana z nietkanej włókniny, w porównaniu ze zwykłymi ścierkami z tkanych mikrowłókien po płukaniu zatrzymuje 40 razy mniej cząsteczek zanieczyszczeń
  • Usuwa do 99,99% koronawirusów BCoV z powierzchni winylowych, zgodnie z testami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium
Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
PVAmicro Max szary 50 x 44 147268 800 526387 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami