Superior szczotka ręczna

Zaprojektowana tak, by spełniać wymogi HACCP

Zaprojektowana tak, by spełniać wymogi HACCP

Higieniczne szczotki Vileda Professional, wykonane z łatwych do wyczyszczenia wysokogatunkowych tworzyw sztucznych i włókien syntetycznych, stworzone zostałyby oferować najwyższe standardy higieny. Odporne na ścieranie włosie z poliestrów PBT charakteryzuje się znakomitą sprężystością i jakością, jak również wysokim poziomem odporności na działanie wielu środków chemicznych, takich jak oleje, rozpuszczalniki organiczne i detergenty. Mocne tworzywo propylenowe z powodzeniem wytrzymuje znaczne obciążenia, a gładkie wykończenie obudowy chroni przed przywieraniem do niej brudu. Wykonanie ze stali nierdzewnej zszywek, mocujących pęczki włosia do obudowy, gwarantuje długotrwałą eksploatację i higienę. Najwyższej jakości szczotki Viledy są odporne na ciepło i mogą być sterylizowane w temperaturze do 134°C. Zaprojektowana tak, by zapewnić maksymalne właściwości czyszczące.

Krótka szczotka ogólnego zastosowania z twardym włosiem z poliestru PBT, uniwersalna i nadająca się do różnych aplikacji czyszczenia. Doskonała do usuwania przywartych zanieczyszczeń oraz do gładkich powierzchni. Ma wbudowany haczyk ułatwiający suszenie i przechowywanie. Można ją dezynfekować w autoklawie w temp. do 134°C. Zaprojektowana tak, by spełniać wszystkie potrzeby szorowania powierzchni – można ją stosować na sucho, wilgotno i mokro.

 

Zalety produktu

  • Uniwersalna szczotka z krótką rączką
  • Mocny korpus szczotki z propylenu w połączeniu z odpornym na ścieranie włosiem z PBT do skutecznego i higienicznego czyszczenia
  • Higieniczne, wykonane ze stali nierdzewnej zszywki mocujące
  • Mogą być sterylizowane w autoklawie, temp. do 134°C
  • Haczyk ułatwia suszenie i przechowywanie
Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
Superior szczotka ręczna biały 30 145873 12 145874 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami