Wózek serwisowy CE Pre-Prepared

Wózki spełniające najwyższe standardy pomieszczeń czystych typu cleanroom 

Gama wózków CE została zaprojektowana i stworzona specjalnie z myślą o stosowaniu w środowiskach kontrolowanych, gdzie niezbędna jest maksymalna kontrola zanieczyszczeń.  Wózki są wykonane z elektrolitycznie polerowanej stali nierdzewnej, posiadają hermetyczne złącza oraz gładkie spawy. Taka konstrukcja zapewnia doskonałą kontrolę biologiczną, a jednocześnie sprawia, że wózki są łatwe do czyszczenia i mogą być sterylizowane w autoklawie. Wózki są niezwykle funkcjonalne i wszechstronne oraz wyjątkowo ergonomiczne.  Oba wózki oferują wystarczająco dużo miejsca na wszystkie przybory potrzebne do skutecznego czyszczenia. Każdy wózek można dostosować do własnych potrzeb, wybierając potrzebne wiadra, kuwety, sita, worki na śmieci - Ty sam decydujesz o ostatecznej konfiguracji! 

Zalety produktu

  • Odłączana prowadnica jest hermetyczna i zapewnia łatwy montaż i demontaż w celu sterylizacji.
  • Nowe innowacyjne uchwyty do przyborów zapobiegają powstawaniu miejsc, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia, eliminują problemy podczas sterylizacji oraz zapewniają mocowanie przyborów
  • Stal nierdzewna polerowana elektrolitycznie oznacza wolną od zanieczyszczeń powierzchnię z gładkim spawem i można ją łatwo czyścić poprzez przecieranie.
  • Kółka do pomieszczeń czystych typu cleanroom zostały zaprojektowane wyłącznie dla Vileda Professional z naciskiem na komfort, cichą pracę i możliwość sterylizacji w autoklawie. Każdy wózek jest wyposażony w cztery kółka, z czego dwa z hamulcami.
  • Górna półka ze stałym mocowaniem na jedną kuwetę z mopami wstępnie przygotowanymi lub dwa 6-litrowe wiadra tworzy stanowisko pracy. Innowacyjna konstrukcja półki szufladowej zapewnia łatwy dostęp do naszych mopów przeznaczonych do pomieszczeń czystych typu cleanroom
  • Uchwyt na worek 70l do łatwego usuwania zużytych mopów. Wielkość 70-litrowego worka zapobiega ześlizgiwaniu się worka podczas użytkowania i zapewnia lepszą ergonomię pracy operatora.
  • Miejsce do przechowywania kuwet z wstępnie przygotowanymi mopami i możliwość umieszczenia jednego wiadra podłużnego o pojemności 25l.
  • Dwa wydłużone uchwyty do mopa płaskiego do stosowania ze wszystkimi rodzajami wózków
Opis Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
CE Pre-Prepared Trolley 65 x 62 x 103 143774 1 143775 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami