System SafePlus Maxi

System SafePlus Maxi – najbezpieczniejszy system dozowania ściereczek jednorazowych

Wysoka jakość ścierek z mikrowłókna w połączeniu z innowacyjnym dozownikiem. System Safe Plus Maxi to dozownik, w którym są umieszczone ściereczki jednorazowe do profesjonalnego sprzątania. Myją i dezynfekują w tym samym czasie. Stworzone do szybkiego i higienicznego czyszczenia wszystkich powierzchni. Używając SafePlus unikniesz przenoszenia drobnoustrojów. SafePlus MicronRoll Maxi jest naświetlana promieniami gamma dla jeszcze większej higieny.

Ścierka Vileda Professional do czyszczenia i dezynfekcji

Usuwa plamy, kurz a nawet uporczywy brud taki jak zaschnięty płyn lub odciski palców. Przy użyciu tylko wody, nawet bez detergentów, likwiduje 99,99% BCoV (bydlęcy koronawirus) i 99,98% bakterii z czyszczonych powierzchni. Aby zapewnić higienę na najwyższym poziomie wystarczy użyć ściereczki ze środkiem czyszczącym lub dezynfekującym.

Zalety produktu:

  • Twój PLUS a higiena: usuwa 99,98% bakterii i drobnoustrojów oraz 99,99% bydlęcego koronawirusa dzięki zawartości mikrowłókna,
  • Twój PLUS a bezpieczeństwo: SafePlus Maxi jest naszym najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem dozującym dostępnym na rynku (pierwszy system z antybakteryjną samozamykającą się pokrywą),
  • Twój PLUS a elastyczność: w razie potrzeby użyj wraz ze środkiem czyszczącym lub dezynfekującym,
  • Twój PLUS a funkcjonalność: bezpieczne i łatwe przygotowanie ściereczek jednorazowego użytku z mikrowłókna.

Wysokiej jakości dozownik ze ścierkami do sprzątania dla profesjonalistów

SafePlus Maxi z dozownikiem jest naszym najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem dozującym. Zgrzewana folia, w której umieszczona jest rolka, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas przygotowywania oraz przechowywania.

System z antybakteryjną samozamykającą się pokrywą gwarantuje, że nigdy więcej nie zostawisz otwartego dozownika. Elastyczna antybakteryjna pokrywa zachowuje swoje właściwości nawet po 80 cyklach w autoklawie.

Dozownik wraz z ze ścierkami jednorazowego użytku został zaprojektowany do higienicznego czyszczenia stref wrażliwych. Bardzo dobrze nadaje się do użycia w pomieszczeniach takich jak: sale pacjentów, gabinety lekarskie, sale operacyjne, SPA i baseny, kuchnie oraz do czyszczenia sprzętu fitness.

 

SafePlus Maxi:

  • Użyj ściereczki z wybranym środkiem czyszczących lub dezynfekującym
  • Nie strzępi się
  • Możliwość montażu na wózku serwisowym Origo 2

Postaw na dokładne oczyszczanie. Optymalizuj procesy sprzątania wraz z profesjonalnym dozownikiem SafePlus! Potrzebujesz rozwiązania do sporadycznego sprzątania? Zapoznaj się z produktem SafePlus Mini.

Jeśli potrzebujesz rozwiązania do sporadycznego sprzątania SafePlus Mini jest najlepszym wyborem. Ścierki z dozownikiem ułatwiają rozprowadzanie środków czyszczących. Optymalizuj procesy sprzątania wraz z profesjonalnym dozownikiem SafePlus!

Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
SafePlus MicronRoll Maxi (120 ściereczek) niebieski 28 x 30 166910 6 166914 1
SafePlus MicronRoll Maxi (120 ściereczek) żółty 28 x 30 166913 6 166917 1
SafePlus MicronRoll Maxi (120 ściereczek) zielony 28 x 30 166911 6 166915 1
SafePlus MicronRoll Maxi (120 ściereczek) czerwony 28 x 30 166912 6 166916 1
SafePlus Maxi dozownik szary 25 x 18 x 22 166918 4 166920 1

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami