r-MicronQuick

Nasza ściereczka z recyklingu do obszarów podwyższonej higieny, z możliwością prania

r-MicronQuick to trwała ściereczka z możliwością prania od spółki Vileda Professional. Ściereczka składa się w 70% z mikrowłókien z recyklingu, które zapewniają doskonałe wyniki sprzątania nawet w przypadku struktur mikroskopijnych i usuwają nawet 99,99% wirusów i bakterii przy pomocy samej wody. Z tego powodu ściereczka r-MicronQuick jest idealna do sprzątania obszarów w ośrodkach zdrowia, w których wymagane jest utrzymanie wysokiego poziomu czystości i higieny. System kodowania kolorystycznego obejmujący cztery kolory umożliwia rozróżnianie ściereczek, co obniża ryzyko ewentualnego przenoszenia zarazków.

Ściereczki są odpowiednie dla wielu środowisk, nie tylko obszarów, w których należy przestrzegać zaostrzonych zasad higieny, np. w stołówkach, szpitalach i salach dla pacjentów. Wyciera każdą powierzchnię, np. ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego albo ceramiki jednym ruchem bez pozostawiania smug. Ta ściereczka wielokrotnego użytku została zaprojektowana z myślą o codziennym praniu i jest idealna do metod wstępnego przygotowania, które w sposób zrównoważony redukują korzystanie z chemikaliów oraz pozwalają zaoszczędzić wodę i czas. Wysoka wytrzymałość w praniu pozwala na codzienne sprzątanie bez pozostawiania kłaczków.

Zalety ściereczki r-MicronQuick:

  • Poświadczone przez niezależny instytut badawczy: usuwa nawet 99,99% wirusów i bakterii
  • Szybkie i wydajne sprzątanie dzięki zaawansowanej technologii mikrowłókien MicronFibre
  • Wielokrotne użytkowanie i wysoka wytrzymałość w praniu: przynajmniej 400 prań
  • Wysoka chłonność
  • Czyszczenie bez smug
  • W 70% z pochodzących z recyklingu tworzyw PES
  • System kodowania kolorystycznego C/N/Z/Ż

Leading with less – nowe wytrzymałe ściereczki z recyklingu

r-MicronQuick to nowa ściereczka z recyklingu z możliwością prania od spółki Vileda Professional. Możliwość wielokrotnego użytku stoi w zgodzie z naszym celem i naszą wizją przyczyniania się do zdrowia naszej planety. Jako światowy lider rozwiązań w zakresie sprzątania głęboko wierzymy, że każdy produkt przez nas opracowywany musi przyczyniać się do budowania zrównoważonej przyszłości. Dlatego stworzyliśmy zupełnie nową gamę trwałych ściereczek wytworzonych w nawet 70% z plastików pokonsumenckich z recyklingu. Najważniejsza w naszych ściereczkach r-MicronQuick z możliwością prania jest technologia mikrowłókien MicronFibre, która pozwala uzyskać najlepsze wyniki sprzątania i najwyższy poziom higieny.

 

Stworzona z myślą, że powinna przyczyniać się do zdrowia naszej planety: Najlepsze wyniki dzięki ograniczaniu.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc i więcej informacji na temat r-MicronQuick!

Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
r-MicronQuick niebieski 40 x 38 170605 20 170635 5
r-MicronQuick czerwony 40 x 38 170632 20 170636 5
r-MicronQuick żółty 40 x 38 170634 20 170638 5
r-MicronQuick zielony 40 x 38 170633 20 170637 5

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami