r-MicroTuff Swift

r-MicroTuff Swift – ściereczka z recyklingu od Vileda Professional

Czysto i ekologicznie to priorytety? Ten produkt przypadnie Ci do gustu! Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań do utrzymania czystości pragniemy dostarczać coś więcej niż tylko produkty, które utrzymują miejsca i powierzchnie w higienicznej czystości. Powinny one również przyczyniać się do zachowania zdrowej planety. Dlatego też stworzyliśmy zupełnie nową serię ekologicznych produktów. Wszystkie są odpowiednio wytworzone i oznaczone literą „r”.

Ekologiczne ściereczki do sprzątania bez detergentów? r-MicroTuff Swift jest pierwszą ściereczką Vileda Professional wykonaną w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Łatwo usuwa tłuste ślady palców i uporczywe zabrudzenia nawet bez użycia środków chemicznych. Ściereczka z recyklingu może być używana na wszystkich rodzajach powierzchni i wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i skuteczne czyszczenie. Nadaje się zarówno do wstępnego przygotowania powierzchni do czyszczenia, jak i do mycia metodami tradycyjnymi i natryskowymi.

r-MicroTuff Swift: „r” to symbol odpowiedzialności, oszczędnego gospodarowania zasobami oraz recyklingu.

Ściereczka z recyklingu jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, ale zapewnia taką samą doskonałą wydajność czyszczenia i trwałość jak produkty z włókien pierwotnych. r-MicroTuff Swift to:

  • 100% mocy czyszczącej mikrofibry,
  • do 99,99% usuniętych koronawirusów BCoV z powierzchni winylowych, zgodnie z testami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium,
  • bardzo wysoka zdolność zbierania cząstek,
  • chłonna, doskonała na rozlane płyny,
  • najwyższa trwałość – do 500 prań,
  • certyfikat ekologiczny Nordic Swan Ecolabel.

Ściereczki Vileda Professional z recyklingu – Moc. Wydajność. Duma.

Moc: Osiągnij siłę czyszczenia mikrowłókien w połączeniu z trwałością. 2 butelki PET o pojemności 0,5 l są ponownie wykorzystywane do stworzenia jednej ściereczki r-MicroTuff Swift, bez uszczerbku dla wydajności czyszczenia i trwałości.

Wydajność: Mikrofibra o przedłużonej trwałości zapewnia najlepsze w swojej klasie rezultaty czyszczenia. Ściereczka usuwa nawet do 99,99% usuwania koronawirusów. Wiodąca skuteczność czyszczenia jest zachowana nawet w przypadku rezygnacji z detergentów.

Duma: Ściereczka do czyszczenia Vileda Professional r-MicroTuff Swift z recyklingu otrzymała znak ekologiczny Nordic Swan Ecolabel, który podkreśla, że jest ona bezpieczna dla użytkowników i środowiska. Ściereczki do czyszczenia Vileda Professional z recyklingu czyszczą bardziej ekologicznie i inteligentnie, zapewniając jednocześnie najwyższą wartość dodaną dla klientów.

Wszystkie nasze zrównoważone produkty są oznaczone etykietą „Love it Clean", która podkreśla nasze zaangażowanie w recykling, bezpieczeństwo i skuteczność czyszczenia.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami