Breazy

Breazy to doskonała ścierka do krótkotrwałego użytku, zapewniająca właściwości czyszczące mikrowłókien i kieszenie Novolon do zbierania brudu. Breazy cechuje się lepszą skutecznością niż inne ścierki krótkotrwałego użytku, a oprócz tego bardzo łatwo jest obliczyć, ile ścierek będziesz potrzebował do utrzymania czystości na obiekcie na miesiąc. Dzięki swojej konkurencyjnej cenie Breazy nie obciąża nadmiernie Twojego budżetu.

Niskie wymagania infrastrukturalne

Breazy nie wymaga prania. Jeśli w pobliżu obiektu nie ma pralni, możesz po prostu wyrzucić Breazy, kiedy uznasz to za stosowne i sięgnąć po nową ścierkę. Możesz wyrzucić ścierkę po jednorazowym użyciu lub uprać ją i zastosować ponownie (do 15 razy).

Higiena i bezpieczeństwo

Dzięki systemowi kodowania kolorystycznego, można stosować proces czyszczenia pozwalający utrzymać odpowiednie standardy higieny i spełniający zasady HACCP.

Materiał

Unikalna pofalowana struktura to opatentowana technologia Freudenberga, a fale tworzą kieszonki, które chwytają o 40% więcej brudu niż podobne ścierki tradycyjne.

Zastosowanie

Breazy dobrze nadaje się zarówno do metody wiadrowej, jak i czyszczenia poprzez natryskiwanie. Może być stosowana do wszystkich wodoodpornych powierzchni, jak biurka, szafki kuchenne, krzesła, lady, bary itp. Breazy także dobrze nadaje się do wszystkich powierzchni łazienkowych.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami