PurActive wiskozowy

Zewnętrznie wiele środków ściernych wygląda podobnie, ale jeśli wybierzesz jeden z proponowanych przez Vileda, to szybko zauważysz różnicę zarówno w odniesieniu do jakości jak końcowego efektu czyszczenia. Produkty niskiej jakości zużywają się szybko poczynając od górnej warstwy włókien czyszczących, wskutek czego czyszczenie wymaga więcej czasu i wysiłków. W materiałach ściernych Vileda każde włókno pokryte jest substancją ziarnistą i żywicą, co gwarantuje utrzymanie znakomitych efektów czyszczących przez cały okres ich użytkowania.

Mocne przyleganie żywicy zapewnia równomierne zużywanie czyściwa i włókien, gwarantując znakomitą jakość czyszczenia. Ponadto środki czyszczące Viledy wytwarzane są z nylonu, który nie rdzewieje, nie zostawia zadr i zanieczyszczeń oraz łatwo się spłukuje.

Specjalna powłoka PUR Active z łatwością unosi oporne zabrudzenia zachowując przy tym delikatność wobec wszystkich czyszczonych powierzchni. Jest trzykrotnie bardziej efektywna niż tradycyjne nierysujące czyściwa i jest bardziej przyjazna dla powierzchni niż stosowane dotąd produkty i materiały czyszczące.

Higiena i bezpieczeństwo

środek czyszczący z włókien o wysokiej chłonności. Szybko schnie, zapewniając wysokie standardy higieny, łatwy do trzymania w dłoni i przyjemny w użyciu.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami