UltraSpeed Pro jednowiadrowy zestaw startowy (r-ML) z mopem z recyklingu

UltraSpeed Pro Set 25 l – mobilny i wydajny zestaw do profesjonalnego sprzątania

UltraSpeed Pro Set 25 l to kompaktowy i ergonomiczny system mopowania, stworzony z myślą o wydajnym i komfortowym utrzymaniu czystości w mniejszych obiektach, takich jak sklepy, restauracje, stacje benzynowe czy biura.

Zestaw składa się z:

  •  podstawy jezdnej,
  •  wiadra o pojemności 25 litrów,
  •  wydajnej prasy do wyciskania mopów.

UltraSpeed Pro to prosty w obsłudze system, który nie wymaga szkolenia. Jego lekka konstrukcja i mobilność sprawiają, że doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Prasa umożliwia szybkie i efektywne odciskanie wody bez konieczności użycia siły, co przyspiesza schnięcie podłogi i zmniejsza ryzyko poślizgnięć.

Wiadro wykonano w co najmniej 50% z recyklowanego plastiku, co czyni zestaw bardziej przyjaznym dla środowiska. Podstawa jezdna pozwala na swobodne przemieszczanie systemu bez wysiłku, nawet na większych powierzchniach.
UltraSpeed Pro Set 25 l to profesjonalne rozwiązanie łączące funkcjonalność, trwałość i dbałość o środowisko – idealne dla osób szukających niezawodnego i wygodnego systemu do codziennego utrzymania czystości.

Zestaw dostępny jest również w wersji jednowiaderkowej UltraSpeed Pro Ready-to-Go 25 l – gotowej do natychmiastowego użytku. W jego skład wchodzą: podstawa jezdna, wiadro 25 l, prasa, uchwyt UltraSpeed Pro 40 cm, mop oraz teleskopowy kij o długości 100–180 cm.

 

Zestaw nr 147180 obejmuje platformę jezdną, wiadro 25 litrów oraz prasę.

Zestaw nr 173910 obejmuje podstawę jezdną, wiadro 25 litrów, prasę, uchwyt UltraSpeed Pro o szerokości 40 cm oraz mop r-MicroLite Max.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami