System CombiSpeed Pro

Produkty do System CombiSpeed Pro

System CombiSpeed Pro

Łatwy w użyciu i skuteczny system mopów płaskich

Przyjazny dla użytkownika i wytrzymały system CombiSpeed Pro to łatwy w użyciu i skuteczny system mopów płaskich o długości 40cm i 50cm.

Zaprojektowany z myślą o personelu sprzątającym system CombiSpeed Pro jest lekki i zmniejsza obciążenia ramion i pleców operatora. Konstrukcja o ergonomicznym niskim profilu umożliwia sprzątanie pod stołami, kaloryferami oraz innymi nisko zawieszonymi obiektami.

Kompatybilny ze wszystkimi mopami kieszeniowymi i paskowymi

System CombiSpeed Pro obejmuje szeroki asortyment mopów kieszeniowych i kieszeniowo-taśmowych do różnych zastosowań:

  • Wysokiej jakości mopy Trio i MicroSpeed Plus
  • Atrakcyjne cenowo mopy Contract i Base
  • Mopy do specjalnych zastosowań do bezpiecznych podłóg
  • Mopy jednorazowego użytku

Przymocowanie mopa kieszeniowo-taśmowego jest łatwe ze względu na inteligentne i innowacyjne, oczekujące na opatentowanie klamry paskowe, które nie utrudniają jednocześnie stosowania mopów kieszeniowych.

Konfiguracja dostosowana do Twoich potrzeb

Nasza szeroka gama mopów kieszeniowych i kieszeniowo-taśmowych gwarantuje, że w naszym asortymencie na pewno znajdziesz mop spełniający Twoje wymagania pod względem zastosowania, skuteczności działania lub możliwości budżetowych.

Każdy z mopów, zarówno kieszeniowych jak i kieszeniowo-taśmowych, jest dostępny w dwóch opcjach szerokości (40 i 50 cm) oraz jest standardowo oznakowany wszytymi etykietami kodu kreskowego i paskami kodowania.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czy system CombiSpeed Pro jest odpowiedni do Twoich potrzeb.