MicroTuff Swift

Nowe ściereczki MicroTuff Swift — higieniczny produkt do sprzątania od Vileda Professional

Dla wydajnych

MicroTuff Swift to ściereczka do sprzątania z dzianiny osnowowej firmy Vileda Professional, która pozwala utrzymać w czystości i higienie wszystkie miejsca oraz powierzchnie w budynkach ogólnego przeznaczenia, placówkach służby zdrowia i sektorze HoReCa. Wykonana z bardzo chłonnej mikrofibry, która wytrzymuje do 500 cykli prania, ściereczka łączy w sobie doskonałą moc czyszczenia oraz skuteczność usuwania do 99,99%* wirusów, a przy tym jest przyjazna dla środowiska. Produkt MicroTuff Swift został wyróżniony ekologicznym znakiem Nordic Swan Ecolabel, co podkreśla jego bezpieczeństwo zarówno dla użytkowników, jak i naszej planety.

Przeczytaj więcej o nowym produkcie MicroTuff Swift poniżej

Nowa ściereczka MicroTuff Swift została zaprojektowana specjalnie dla osób szukających mocnej ściereczki z mikrofibry, która niezawodnie usuwa tłuste ślady palców i inne uporczywe zabrudzenia ze wszystkich powierzchni bez użycia środków chemicznych. Usuwa do 99,99%* koronawirusa bydlęcego z powierzchni winylowych i jest przeznaczona do wszystkich środowisk, w których konieczne jest szybkie i wydajne codzienne czyszczenie z najwyższą skutecznością.

Zalety produktu:

  • Wyjątkowo drobne mikrowłókna czyszczące zwiększają skuteczność na wszystkich rodzajach powierzchni
  • *Usuwa do 99,99% koronawirusa bydlęcego z powierzchni winylowych, jak potwierdzają testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach
  • Zwiększona objętość dla optymalnej chłonności podczas usuwania rozlanych płynów, a także silne zbieranie cząsteczek
  • Doskonała trwałość do 500 cykli prania, jak potwierdziły testy chemicznej dezynfekcji termicznej w temperaturze 60°C przeprowadzone w wewnętrznym laboratorium
  • Produkt wyróżniony znakiem ekologicznym Nordic Swan
  • Cztery różne kolory umożliwiają higieniczne grupowanie ściereczek według obszaru czyszczenia

Nowa rodzina produktów MicroTuff

Ściereczki z mikrofibry zapewniające doskonałą czystość i trwałość

Marka Vileda Professional udoskonaliła udaną rodzinę produktów z dzianiny mikrofibrowej: Nasze nowe ściereczki do czyszczenia MicroTuff są dostępne w trzech różnych wersjach. Wybierz spomiędzy MicroTuff Base, MicroTuff Swift i MicroTuff Plus, aby z łatwością sprostać wymaganiom profesjonalnego czyszczenia. Wszystkie trzy ściereczki oferują wyjątkową trwałość przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości rezultatów czyszczenia. Wybierz tkaninę, która jest idealna dla wymagań obsługiwanego obiektu: MicroTuff Base wytrzymuje do 300 cykli prania, MicroTuff Swift — do 500 cykli prania, a MicroTuff Plus — do 700 cykli prania. Ze względu na tę trwałość rodzina ściereczek MicroTuff została wyróżniona ekologicznym znakiem Nordic Swan Ecolabel. Ściereczki Vileda Professional MicroTuff nadają się do stosowania w metodzie wstępnie przygotowanej oraz wiaderkowej i spryskiwaczem. Są one dostępne w czterech różnych kolorach dla łatwego grupowania, co zapewnia higienę w każdym środowisku.

Opis Kolor Wymiary (cm) Nr artykułu karton Ilość opakowań w kartonie Nr artykułu opakowanie Ilość sztuk w opakowaniu
MicroTuff Swift niebieski 38 x 38 169888 20 169889 5
MicroTuff Swift czerwony 38 x 38 169904 20 169905 5
MicroTuff Swift żółty 38 x 38 169902 20 169903 5
MicroTuff Swift zielony 38 x 38 169900 20 169901 5

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami